MP 065: Jak się skupić na jednym zadaniu? 10 sposobów na lepszą koncentrację

Cykl: Podcast
14 sierpnia 2017
Menedżer Plus Podcast

2

Ten odcinek nie będzie o tym, że wielozadaniowość jest zła. Nie będę Wam też mówił o tym, że jeżeli chcecie być naprawdę produktywni, to nigdy nie powinniście robić więcej niż jedną rzecz naraz. Bo, tak nie jest. W rzeczywistości, bez najmniejszych problemów, możemy robić kilka rzeczy jednocześnie.

Możemy na przykład wkładać naczynia do zmywarki i słuchać podcastu „Menedżer Plus” (trochę autoreklamy nigdy za mało) 😉 możemy jeść pączki z różą i rozmawiać ze znajomymi, sprzątać mieszkanie i zastanawiać się, co zrobimy na obiad, albo pisać sms-y i oglądać ulubiony serial.

Ale nie możemy koncentrować się na dwóch rzeczach na raz. W dzisiejszym odcinku skupimy się na tym, jak być obecnym tu i teraz. Pokażę Wam 10 sposobów, które pomogą Wam lepiej koncentrować się na realizacji codziennych zadań.

Zapraszam przed głośniki!

Materiały do audycji:

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, żeby pobrać podcast w wersji do poczytania.

Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.