MP 214: Jak się komunikować, żeby inni uwielbiali ze mną pracować? | Michał Sosin

Cykl: Podcast
31 lipca 2023
Menedżer Plus Podcast

1

Komunikacja. Pewnie nie muszę cię przekonywać do tego, że Twoi koledzy z zespołu, współpracownicy, inni członkowie organizacji cały czas Cię obserwują. Obserwują i analizują…

W jednym z niedawnych odcinków audycji Mendżer Plus ustaliliśmy już, że bez empatii się nie da… w zasadzie tutaj możesz wstawić dowolne słowo. Nie da się wydajnie pracować, nie da się budować zespołu, nie da się osiągać wspólnych celów… W końcu – nie da się komunikować.

O tym, jak się komunikować, żeby inni uwielbiali z Tobą pracować, porozmawiam z moim dzisiejszym gościem. W moim podcasterskim studiu gościnnie zasiadł Michał Sosin: trener komunikacji empatycznej – praktyk NVC i Resonant Healing.

Bardzo gorąco zachęcam Cię do wysłuchania naszej rozmowy.

Muzyka, którą słyszysz w audycji, pochodzi z ⁠Artlist.io⁠. W dzisiejszym odcinku wysłuchasz utworu: Duffmusiq – High Line.


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil. Dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.