MP 181: Bez empatii się nie da! | Jacek Jakubowski

Cykl: Podcast
5 września 2022
Menedżer Plus Podcast

1

Poważnie – czy wyobrażasz sobie lidera, który nie ma za grosz empatii?

Carl Rogers mówił, że ludzie potrafią znaleźć sposób, żeby się zmienić i rozwijać. Każdy z nas potrafi wypracować na to swój własny plan. Każdy lider ma taką moc. Carl mawiał też, że do tego konieczne jest pozytywne nastawienie, autentyczność i… empatia.

To właśnie ta ostatnia będzie tematem naszych rozważań.

Żeby nasz obraz był pełny, zaprosiłem do rozmowy konkretnego gościa.

Moim i Waszym gościem będzie Jacek Jakubowski – Współwłaściciel i Superwizor Grupy TROP, psycholog, przewodniczący Rady Trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, członek założyciel Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, mentor a także założyciel Ogólnopolskiej Społecznej Koalicji na Rzecz Współpracy Opartej na Empatii.

Bez empatii się nie da? Sprawdźmy! 👆

Muzyka, którą wykorzystałem w podcaście:
Fryderyk HD, Descent (licencja: Artlist Ltd)

PS: TUTAJ znajdziesz specjalny upominek od Jacka. To świetny ebook. Zachęcam Cię do pobrania i przeczytania. Jeśli jednak jesteś zwolennikiem papieru, tekst w tradycyjnej formie znajdziesz TUTAJ.


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.