MP 179: Mity o motywacji, talentach i coachingu | Sławomir Jarmuż

Cykl: Podcast
8 sierpnia 2022
Menedżer Plus Podcast

2

Czy jesteś zmotywowany do wysłuchania tego podcastu? Być może to jest błędne pytanie…

A gdybym tak zapytał: dlaczego jesteś zmotywowany, zmotywowana do wysłuchania tego podcastu?

Wtedy mógłbym na przykład dowiedzieć się, że zdecydowałeś się na wysłuchania tego odcinka, ponieważ bardzo serio traktujesz swoje przywództwo i masz problem ze zmotywowaniem któregoś ze swoich pracowników. Masz więc nadzieję, że ten odcinek rzuci Ci trochę światła na temat motywacji.

Ale przecież mogłoby się okazać, że słuchasz tego podcastu, bo poleciła Ci go znajoma, która jest wielką fanką Menedżera Plus i na przykład nie chcesz zawieść jej oczekiwań.

To dwa zupełnie różne źródła motywacji, dwa różne źródła energii do działania.

Zamiast więc pytać, czy jesteś zmotywowany, drogi Słuchaczu, powinienem Ci zadać inne pytanie – pytanie o powody twego działania.

W dzisiejszym odcinku (jak już się pewnie domyślasz) porozmawiamy o motywacji, talentach, coachingu i związanych z nimi mitami. Do rozmowy zaprosiłem bardzo szczególnego gościa, który między innymi słynie z tego, że przy okazji pracy z menedżerami i liderami demaskuje pseudonaukę w zarządzaniu.

Naszym wspólnym gościem będzie Sławomir Jarmuż – doktor psychologii, wykładowca, trener, coach i współwłaściciel firmy szkoleniowo-doradczej MODERATOR.

Zapraszam!

Muzyka, którą wykorzystałem w podcaście:
Brian Claxton, Don’ Forget to Groove (licencja: Artlist Ltd)

Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.