MP 019: Jak mądrze zarządzać swoim czasem – radzi Ola Budzyńska

Cykl: Podcast
12 października 2015
Menedżer Plus Podcast

1

Dzisiaj w audycji będziemy rozmawiali o mądrym zarządzaniu swoim czasem.

Czy mamy czas na wszystko? Większość z was pewnie odpowie, że „nie”. Czy faktycznie tak jest?

Żeby trochę ten temat zgłębić, do programu zaprosiłem Olę Budzyńską, która mówi o sobie, że jest Panią Swojego Czasu. Przyznam, że bardzo mnie to zaintrygowało, i poprosiłem ją, żeby podzieliła się swoimi doświadczeniami na ten temat.

Bo, kto jak kto, ale Pani Swojego Czasu na pewno wie, jak to się robi 😉

Dodam jeszcze, że dla najbardziej wytrwałych słuchaczy dzisiejszej audycji, czeka mała niespodzianka. Słuchajcie pilnie! O wszystkim dowiecie się pod koniec odcinka.

A teraz już zapraszam do wysłuchania mojego słuchowiska! 😉

Materiały, o których wspominałem podczas audycji:

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, będę Wam bardzo wdzięczny za zostawienie oceny w iTunes. Każda gwiazdka, którą tam zostawicie przyczyni się do jego popularyzacji i docierania do nowych odbiorców.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, żeby pobrać podcast w wersji do poczytania.