MP 200: Jak być asertywnym liderem? | Maria Król-Fijewska

Cykl: Podcast
27 lutego 2023
Menedżer Plus Podcast

1

Dziś odcinek 200. odcinek!

Ani się obejrzałem, a to już 8 lat stuknęło Menedżerowi Plus. Kiedy odsłuchuję pierwszy odcinek, to widzę jak dużo w moim życiu się zmieniło. Przebiliśmy także liczbę 1 mln odsłuchań! W zasadzie od pewnego czasu już przestałem liczyć.

No, ale – co najważniejsze – cudowni słuchacze, czyli Wy, którzy tworzycie cudowną społeczność PLUSIKÓW – ludzi, którzy chcą zmieniać świat swojego przywództwa. Przesyłam Wam dużo wdzięczności. I życzmy sobie, żebyśmy mogli się tutaj spotkać – jak mówi Jurek Owsiak – do końca świata i jeden dzień dłużej. Bo przywództwo to jest właśnie praca na całe życie.

Dzisiejszy odcinek poświęcimy tematowi asertywności. Moim i Waszym gościem będzie Maria Król-Fijewska – psycholożka kliniczna, psychoterapeutką, superwizorka psychoterapii i treningu grupowego, a także twórczyni polskiej wersji treningu asertywności. Wspólnie zastanowimy się, co to znaczy być asertywnym liderem!

Zapraszam!

Muzyka, którą słyszysz w audycji, pochodzi z Artlist.io.
W dzisiejszym odcinku wysłuchasz utworu: Luc Allieres – Abraço Carioca

Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!
mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę. Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.). Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪 Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.