MP 001: Rozgrzewka, czyli dlaczego zdecydowałem się nagrywać podcasty

Cykl: Podcast
8 marca 2015
Menedżer Plus Podcast

2

Wygląda na to, że w końcu się udało wystartować 🙂 Tak, wiem. Zbierałem się niemiłosiernie długo. Wrzucałem zdjęcia na fejsbuka, gdzie chwaliłem się jak wygląda moje domowe studio. Czytelnikom newslettera wysyłałem nawet logo mojej audycji. I co? I, cały mój plan opóźnił się o dobry miesiąc. Ale nic to. W końcu jest. Zaczynamy!

***

– Halo? Tu ptasie radio.

Wewnętrzny głos woła: Wrrróć!

– Tu podcast „Menedżer Plus”. Wyregulujcie odbiorniki, będzie audycja!

W tym odcinku dowiecie się:

  • Kim jestem i dlaczego zdecydowałem się na nagrywanie podcastów?
  • Jak się za to wszystko zabrałem i dlaczego trwało to tak długo?
  • Dlaczego zdecydowałem się właśnie na podcast, a nie na youtube’a?
  • Skąd wziął się w mojej głowie pomysł na nazwę podcastu „Menedżer Plus”?
  • Jaka będzie formułą moich podcastów?

Materiały, o których wspominałem:

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom ten podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, możecie zostawić mi wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Oceń podcast w iTunes

Na koniec mam małą prośbę. Jeżeli podobał Wam się podcast, to będę Wam bardzo wdzięczny, jeżeli poświęcicie chwilkę i zostawicie swoją ocenę w iTunes. Każda Wasza gwiazdka przyczyni się do jego popularyzacji.

Zostaw komentarz

Dzisiejszy podcast to absolutnie moje pierwsze nagranie i nie wiem jak to się dalej potoczy. Nigdy tego wcześniej nie robiłem. Dlatego, napiszcie proszę w komentarzu, co o tym sądzicie. Nie ukrywam, że bardzo jestem ciekaw Waszych opinii.

Tymczasem, do usłyszenia w następnym odcinku!