MP 137: Agile Leadership Tribe – platforma rozwojowa dla liderów

Cykl: Podcast
7 września 2020
Menedżer Plus Podcast

3

Na blogu Didiera Marliera przeczytałem niedawno słowa, które bardzo dobrze oddają rzeczywistość, z którą przyszło się mierzyć wielu współczesnym liderom.

Przechodzimy z kontekstu Przewodzenia, gdzie wiem lub przynajmniej powinienem wiedzieć, gdzie strategia oznaczała odgadywanie przyszłości, do świata Przewodzenia, gdzie nie wiem, gdzie strategia oznacza przygotowanie się na wszystko, cokolwiek przyszłość przyniesie.

Nasz świat nie jest już prosty. Czasy się zmieniły – i to radykalnie! Szybkie, ciągłe, nieprzewidywalne zmiany, to nasza „nowa normalność”. Złożoność stała się stałym elementem naszej rzeczywistości, także w obszarze zarządzania i przywództwa.

Coraz więcej liderów zaczyna pytać: Jak odpowiedzieć na to, co się dzieje? Co musi się zmienić w naszym sposobie myślenia i podejściu do przywództwa? Jak zarządzać zespołami, nad którymi nie mamy władzy i których nie możemy w pełni kontrolować? Jak przygotować się do roli zwinnego lidera? Jak się w niej rozwijać i sprawdzać w codziennych sytuacjach?

Dzisiaj chciałem Wam opowiedzieć o pewnym projekcie rozwojowym, który ma pomóc współczesnym liderom w znalezieniu odpowiedzi na te i inne pytania. Zanim do tego dojdzie, wcześniej podzielę się z Wami kilkoma refleksjami, które dały nam impuls do powstania tego pomysłu.

Zapraszam przed głośniki!

mariuszchrapko.com

Konkurs

W dzisiejszej audycji przygotowaliśmy dla Was mały konkurs. Do wygrania jest roczny abonament, który umożliwi Ci dostęp do platformy online „Agile Leadership Tribe”.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że w komentarzach do dzisiejszego odcinka odpowiecie na następujące pytanie:

Czym jest dla Ciebie zwinne przywództwo?

Z nadesłanych propozycji wybierzemy najciekawszą, a jej autor otrzyma nagrodę.

Czas trwania konkursu

Konkurs potrwa do czwartku (10 września) 2020 roku. W piątek, w komentarzu do tego wpisu ogłosimy wyniki!

Trzymamy kciuki i czekam na Wasze odpowiedzi!

Materiały do audycji:

Agile Leadership Tribe

Agile Leadership Tribe – to platforma online, która jest miejscem wymiany doświadczeń, rozwoju i budowania relacji. To szczególny program rozwoju dla liderów, którym zależy na świadomym kształtowaniu swojego przywództwa.

Dołącz do naszej społeczności i korzystaj z MOCY korzyści, które dla Ciebie przygotowaliśmy – bazy wiedzy, forum dyskusyjnego, webinarów, klubu czytelniczego, cyklu miesięcznych wyzwań oraz konkretnych planów rozwojowych i systemu informacji zwrotnej.

Nie możemy spowodować transformacji – to byłoby po prostu manipulacją. Ale możemy tworzyć środowisko, dzięki któremu transformacja będzie mogła się wydarzyć.

agile leaderhsip tribe-menedżer plus

Zapraszamy liderów, menedżerów, agile coachów, Scrum Masterów, Product Ownerów, liderów zmian oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się zarządzać w sytuacjach, kiedy nie mają władzy i nie mogą sprawować kontroli.

SPRZEDAŻ ABONAMENTÓW potrwa tylko do 20 WRZEŚNIA 2020 ⏰⏰⏰

motionmailapp.com

DOŁĄCZ DO NAS DZISIAJ!

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.