MP 137: Agile Leadership Tribe – platforma rozwojowa dla liderów

Cykl: Podcast
7 września 2020
Menedżer Plus Podcast

3

Na blogu Didiera Marliera przeczytałem niedawno słowa, które bardzo dobrze oddają rzeczywistość, z którą przyszło się mierzyć wielu współczesnym liderom.

Przechodzimy z kontekstu Przewodzenia, gdzie wiem lub przynajmniej powinienem wiedzieć, gdzie strategia oznaczała odgadywanie przyszłości, do świata Przewodzenia, gdzie nie wiem, gdzie strategia oznacza przygotowanie się na wszystko, cokolwiek przyszłość przyniesie.

Nasz świat nie jest już prosty. Czasy się zmieniły – i to radykalnie! Szybkie, ciągłe, nieprzewidywalne zmiany, to nasza „nowa normalność”. Złożoność stała się stałym elementem naszej rzeczywistości, także w obszarze zarządzania i przywództwa.

Coraz więcej liderów zaczyna pytać: Jak odpowiedzieć na to, co się dzieje? Co musi się zmienić w naszym sposobie myślenia i podejściu do przywództwa? Jak zarządzać zespołami, nad którymi nie mamy władzy i których nie możemy w pełni kontrolować? Jak przygotować się do roli zwinnego lidera? Jak się w niej rozwijać i sprawdzać w codziennych sytuacjach?

Dzisiaj chciałem Wam opowiedzieć o pewnym projekcie rozwojowym, który ma pomóc współczesnym liderom w znalezieniu odpowiedzi na te i inne pytania. Zanim do tego dojdzie, wcześniej podzielę się z Wami kilkoma refleksjami, które dały nam impuls do powstania tego pomysłu.

Zapraszam przed głośniki!

Konkurs

W dzisiejszej audycji przygotowaliśmy dla Was mały konkurs. Do wygrania jest roczny abonament, który umożliwi Ci dostęp do platformy online „Agile Leadership Tribe”.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że w komentarzach do dzisiejszego odcinka odpowiecie na następujące pytanie:

Czym jest dla Ciebie zwinne przywództwo?

Z nadesłanych propozycji wybierzemy najciekawszą, a jej autor otrzyma nagrodę.

Czas trwania konkursu

Konkurs potrwa do czwartku (10 września) 2020 roku. W piątek, w komentarzu do tego wpisu ogłosimy wyniki!

Trzymamy kciuki i czekam na Wasze odpowiedzi!

Materiały do audycji:

Agile Leadership Tribe

Agile Leadership Tribe – to platforma online, która jest miejscem wymiany doświadczeń, rozwoju i budowania relacji. To szczególny program rozwoju dla liderów, którym zależy na świadomym kształtowaniu swojego przywództwa.

Dołącz do naszej społeczności i korzystaj z MOCY korzyści, które dla Ciebie przygotowaliśmy – bazy wiedzy, forum dyskusyjnego, webinarów, klubu czytelniczego, cyklu miesięcznych wyzwań oraz konkretnych planów rozwojowych i systemu informacji zwrotnej.

Nie możemy spowodować transformacji – to byłoby po prostu manipulacją. Ale możemy tworzyć środowisko, dzięki któremu transformacja będzie mogła się wydarzyć.

agile leaderhsip tribe-menedżer plus

Zapraszamy liderów, menedżerów, agile coachów, Scrum Masterów, Product Ownerów, liderów zmian oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się zarządzać w sytuacjach, kiedy nie mają władzy i nie mogą sprawować kontroli.

SPRZEDAŻ ABONAMENTÓW potrwa tylko do 20 WRZEŚNIA 2020 ⏰⏰⏰

motionmailapp.com

DOŁĄCZ DO NAS DZISIAJ!

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli korzystasz z aplikacji Podcasty:

  • Wyszukaj podcast „Menedżer Plus” w aplikacji
  • W sekcji „Programy” kliknij „Menedżer Plus”
  • Przejdź do zakładki „Oceny i recenzje”
  • Kliknij w link „Napisz recenzję”

Jeżeli korzystasz ze Stitchera:

  • Wejdź na stronę menedżerplus/stitcher
  • Przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno „Show Ratings and Reviews”
  • Kliknij „Write a review”

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.