MP 007: 5 nawyków, które zwiększyły moją produktywność

Cykl: Podcast
16 maja 2015
Menedżer Plus Podcast

2

Każdego dnia mamy do dyspozycji dokładnie 24 godziny = 1440 minut = 86400 sekund. Jak wykorzystujemy ten czas? Na co go „spalamy”? Ile z tych cennych minut używamy świadomie, a ile przecieka nam przez palce?

W dzisiejszej audycji będziemy rozmawiali o tym, jak zwiększyć swoją osobistą produktywność.

Opowiem wam o 5 nawykach, które okazały się prawdziwą petardą mojej produktywności.

Zapraszam do mojego słuchowiska!

Poradnikowo:

W dzisiejszym odcinku chciałem wam polecić jedną z lepszych książek, jakie ostatnio czytałem – Essentialism, którą napisał Greg McKeown.

Jest to książka nie tyle do czytania, co do medytowania. Nie da się jej tak po prostu przeczytać – od deski do deski.

Jestem przekonany, że jej lektura zostawi głęboki ślad w waszym myśleniu i działaniu.

O tym, czym jest esencjalizm, opowie wam sam autor:

Esencjalizm nie polega na tym, żeby robić więcej w krótszym czasie. W esencjalizmie chodzi o to, żeby robić tylko to, co jest dla nas ważne. To nie jest kolejna strategia zarządzania czasem, czy technika zwiększania produktywności. Esencjalizm to usystematyzowana dyscyplina podążania za tym, co ważne w życiu i skuteczne eliminowanie tego, co ważne nie jest. W ten sposób możemy skupić się na rzeczach, które naprawdę coś dla nas znaczą.

Materiały, o których wspominałem podczas audycji:

Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.