MP 047: 10 kroków do maksymalnej produktywności | Michał Śliwiński

Cykl: Podcast
24 października 2016
Menedżer Plus Podcast

3

Dzisiaj w podcaście mam dla Was temat, który bardzo lubicie 🙂 Jest nim – produktywność osobista, czyli jak robić więcej, robiąc mniej. Z tej okazji do programu zaprosiłem Michała Śliwińskiego – twórcę Nozbe – aplikacji do zarządzania czasem i projektami, który opowie wam, jaki jest jego sekretny przepis na bardziej produktywne życie.

Ten odcinek jest megaporadnikowy. Bardzo zależało mi, żebyście dostali naprawdę solidną dawkę wiedzy, która pomoże wam lepiej zarządzać swoim czasem i zadaniami. I, chyba się udało 😉

Dlatego, jeżeli czujecie, że ogrom zadań was przerasta i nie wiecie, w co ręce włożyć – bardzo gorąco polecam Wam ten odcinek!

Konkurs

Michał zdecydował się przeznaczyć aż 5 EGZEMPLARZY swojej najnowszej książki 10 kroków do maksymalnej produktywności, które będziecie mogli wygrać w naszym konkursie.

cover

Książka jest jeszcze w druku, dlatego tym bardziej jest o co zawalczyć. Bo zwycięzcy będą jednymi z pierwszych osób, które dostaną ją do ręki. Tak! 😉

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że w komentarzach do dzisiejszego odcinka napiszecie:

Którą z rzeczy, o których mówiliśmy w trakcie audycji wdrożysz w życie?

Z nadesłanych propozycji wybierzemy najciekawszą, a jej autor otrzyma nagrodę.

Czas trwania konkursu

Konkurs potrwa do czwartku (27 października) 2016 roku. Tradycyjnie już, w piątek komentarzu do tego wpisu ogłosimu wyniki!

Czekamy na wasze zgłoszenia i trzymamy mocno kciuki!

Poradnikowo

Większość z nas jest dobra w kilku rzeczach i zupełnie beznadziejna we wszystkich pozostałych. Ja na przykład bardzo lubię twórczą i samodzielną pracę, ale zupełnie nie odnajduję się w korporacji, gdzie wszystko jest z góry poukładane i tak naprawdę mam niewielki wpływ na to, co robię.

Ja sam przez wiele lat pracowałem w korporacji, jednak w pewnym momencie doszedłem do wniosku, że dużo bardziej będę się spełniał, jeżeli zacznę pracować na własną rękę. I kiedy rzuciłem etat, co wcale nie było dla mnie łatwą decyzją – dostałem skrzydeł i mam z tego dużą frajdę do dzisiaj.

Skupianie się na swoich mocnych stronach i wykorzystywanie ich w codziennej pracy i życiu zawsze jest dużo lepsze niż próba naprawiania tego, w czym nie dajemy rady.

Tak naprawdę, każdy realizowany projekt wiąże się z wyborem. Albo będziecie pomnażać wyniki swojej pracy, wykorzystując silne strony, albo będziecie robić małe postępy, walcząc ze swoimi słabościami.

To, że będziecie pracować nad swoimi słabymi stronami, co najwyżej doprowadzi Was do tego, że staniecie się przeciętni w danej dziedzinie. A przecież nie o to chodzi. Nikt nie chce być przeciętny!

Dlatego dzisiaj w Poradnikowie chciałem was gorąco zachęcić do tego, żebyście obrali w swoim życiu zupełnie inną drogę – pracy nad tym, w czym jesteście dobrzy, zamiast ciągłej korekty tego, co wam nie wychodzi. Szkoda czasu.

Materiały do audycji:

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, będę Wam bardzo wdzięczny za zostawienie oceny w iTunes. Każda gwiazdka, którą tam zostawicie przyczyni się do jego popularyzacji i docierania do nowych odbiorców.

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, żeby pobrać podcast w wersji do poczytania.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google