MP 066: Zasada Jeża, czyli mój sekretny przepis na rozwój

Cykl: Podcast
28 sierpnia 2017
Menedżer Plus Podcast

1

Jest niedziela wieczór, a Ty się już denerwujesz, że jutro musisz wstać do pracy? To co robisz, nie daje Ci radości? Nie wiesz, czym się zająć w życiu?

W dzisiejszym odcinku opowiem Wam o zasadzie, która doszczętnie zmieniła moje zawodowe zawodowe i osobiste żyecie – zasadzie jeża.

Jeż, to wbrew pozorom bardzo mądre zwierzę. Skupia się tylko na tym co najważniejsze. Na jednej kluczowej zasadzie, która pozwala mu nie tylko przetrwać, ale dobrze żyć. Dzięki niej ma niesamowitą przewagę nad innymi zwierzętami.

Zasada Jeża, to prosty sposób, który pomoże Ci odkryć to, w czym jesteś najlepszy na świecie, dobrze na tym zarabiać i kochać swoją pracę.

Zapraszam do wysłuchania tego odcinka. Jestem pewny, że wielu z Was przewartościuje swoje życiowe strategie 😉

Materiały do audycji:

Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.