MP 091: Co gryzie współczesnych PM-ów?

Cykl: Podcast
8 października 2018
Menedżer Plus Podcast

2

Jak wygląda zarządzania projektami dzisiaj? Czy PM jest nam jeszcze do czegoś potrzebny? Jak zmienia się jego rola w kontekście metod zwinnych?

Gościem dzisiejszej audycji jest Igor Mróz – człowiek, który przywraca ludziom wiarę w sens zarządzania projektami. Jest twórcą marki „Zero Bullshit Management”, PM-em i trenerem-praktykiem. Nie lubi ściemy. Bez owijania w bawełnę opowiada o problemach, z jakimi borykają się współcześni kierownicy projektów i na podstawie swoich doświadczeń, podpowiada jak sobie z nimi radzić.

Kiedyś, z trzeciej ręki usłyszał o sobie pewną opinię, jako kierowniku projektu: skuteczny, świetnie mówi po angielsku, trudny. To ostatnie odnosiło się do tego, że nigdy nie umiał powstrzymać się przed zadawaniem niewygodnych pytań. Na przykład: „jaką mamy wartość z rocznej oceny pracowników, przed którą muszę spędzić kilkanaście godzin na wypełnianiu tabelek”? 😊

Zapraszam przed głośniki! 🚀🎧

Konkurs

Podtrzymujemy tradycję konkursową i w dzisiejszej audycji do wygrania są dwie książki:

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że w komentarzach do dzisiejszego odcinka podzielicie się swoim pomysłem na to:

Jak inaczej można nazwać „zarządzanie projektami”?

Z nadesłanych propozycji wybierzemy najciekawszą, a jej autor otrzyma nagrodę.

Czas trwania konkursu

Konkurs potrwa do czwartku (12 października) 2018 roku. W piątek, w komentarzu do tego wpisu ogłosimy wyniki!

Trzymamy kciuki i czekam na Wasze odpowiedzi! 👊

Nie namawiam do pieniactwa lub autorytarnego zarządzania. Motywuję do zadania sobie pytania „jaka jest właściwie moja rola w tej firmie i projekcie” i zachęcam do merytorycznego protestu.

Igor Mróz

Materiały do audycji:

Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.