
1
Coraz więcej badań na świecie pokazuje, że praca w open space zwiększa stres i szkodzi zdrowiu pracowników. Jest też mniej efektywna. Mimo to, wspomniany model wciąż jest popularny na świecie. Na potęgę stosują go także polskie firmy.
Efekt jest taki, że wielu pracowników, przychodząc do pracy nie ma na to wpływu i musi przyzwyczaić się do tego, że przez pięć dni w tygodniu i co najmniej osiem godzin każdego dnia pracuje w towarzystwie kilkunastu lub kilkudziesięciu osób.
Głośny dzwonek w telefonie, rozmowy, wybuchy śmiechu, radio w tle – to typowe „przeszkadzajki”, związane z otwartą przestrzenią w biurze. Rozpraszają, dekoncentrują i po prostu męczą.
W dzisiejszej audycji, poznacie kilka prostych sposobów, które pomogą Wam ujarzmić open space i zwiększyć komfort pracy w Waszym biurze.
Zapraszam przed głośniki! 😉
Materiały do audycji:
- Grzegorz Frątczak na LinkedIn
- Blog Grzegorza Frątczaka ProjektantCzasu.pl
- Raport specjalny Ujarzmij Open Space
- ProjektantCzasu na Facebook’u
- Autor bestselleru „4-godzinny tydzień pracy” Tim Ferris
- Michał Śliwiński
- „No office team” narzędzia: Asana, Slack
- Muzyka, którą wykorzystałem podczas audycji:
- Boom Boom Beckett, Reine d’Afrique
Oceń podcast w iTunes
Jeżeli podobał Wam się podcast, będę Wam bardzo wdzięczny za zostawienie oceny w iTunes. Każda gwiazdka, którą tam zostawicie przyczyni się do jego popularyzacji i docierania do nowych odbiorców.
Masz pytanie? Zostaw wiadomość!
Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.
Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.
Zostaw komentarz
Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.
Transkrypt podcastu
Kliknij tutaj, żeby pobrać podcast w wersji do poczytania.