MP 143: Toksyny komunikacyjne

Cykl: Podcast
14 grudnia 2020
Menedżer Plus Podcast

3

Konflikty występują w każdej zdrowej relacji. Każdy dobrze funkcjonujący zespół, który jest efektywny i który pracuje na wynik ma do czynienia z konfliktami. Bez nich zespół się nie rozwija i stoi w miejscu. Oczywiście, mam tutaj na myśli konflikty konstruktywne, czyli takie, w których członkowie zespołu nie boją się szczerze i otwarcie rozmawiać na tematy, które są dla nich ważne.

Gdzie leży więc granica między konfliktem konstruktywnym, a konfliktem, z którego każdy wychodzi z poczuciem jakiejś straty? Na to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi. Co więcej, bardzo często, kiedy pojawia się jakiś konflikt w zespole – trudno jest nam jednoznacznie stwierdzić, gdzie on nas zaprowadzi. Czy będzie to miejsce rozwoju zespołu i jego wzrostu, czy może „strefa cienia”, z której każdy wychodzi przegrany.

W dzisiejszym odcinku opowiem Ci o pewnych bardzo czytelnych sygnałach, dzięki którym z łatwością rozpoznasz kolor twojego konfliktu w zespole.

To jest wiedza, którą będziesz mógł wykorzystać nie tylko do pracy nad usprawnieniem relacji i komunikacji w Twojej firmie i zespołach projektowych, ale także w Twoim życiu prywatnym – w relacjach z żoną, partnerem i najbliższymi.

Zapraszam przed głośniki! 🎧🎤😉

mariuszchrapko.com

Materiały do audycji:

Agile Leadership Tribe

Agile Leadership Tribe – to platforma online, która jest miejscem wymiany doświadczeń, rozwoju i budowania relacji. To szczególny program rozwoju dla liderów, którym zależy na świadomym kształtowaniu swojego przywództwa.

Dołącz do naszej społeczności i korzystaj z MOCY korzyści, które dla Ciebie przygotowaliśmy – bazy wiedzy, forum dyskusyjnego, webinarów, klubu czytelniczego, cyklu miesięcznych wyzwań oraz konkretnych planów rozwojowych i systemu informacji zwrotnej.

Nie możemy spowodować transformacji – to byłoby po prostu manipulacją. Ale możemy tworzyć środowisko, dzięki któremu transformacja będzie mogła się wydarzyć.

agile leaderhsip tribe-menedżer plus

Zapraszamy liderów, menedżerów, agile coachów, Scrum Masterów, Product Ownerów, liderów zmian oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się zarządzać w sytuacjach, kiedy nie mają władzy i nie mogą sprawować kontroli.

SPRZEDAŻ ABONAMENTÓW potrwa tylko do 20 GRUDNIA 2020 ⏰⏰⏰

motionmailapp.com

DOŁĄCZ DO NAS DZISIAJ!

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.