MP 070: Od aktora do menedżera. Jak wykorzystać techniki aktorskie w biznesie? | Waldemar Dziwniel

Cykl: Podcast
18 grudnia 2017
Menedżer Plus Podcast

2

Ciało, język, emocje, głos, doświadczenie. Każdy aktor uczy się, jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości do budowania roli. Poznaje techniki, które mogą mu w tym pomóc. Jak się okazuje, te narzędzia można także z powodzeniem wykorzystać w życiu zawodowym – w pracy menedżera, lidera.

Z tej okazji, do dzisiejszego odcinka zaprosiłem Waldemara Dziwniela – zawodowego aktora, który dodatkowo współpracuje z biznesem. Szkoli, doradza – pokazuje współczesnym liderom i menedżerom jak zarządzać swoimi emocjami i ciałem. Uczy technik, z których na co dzień korzystają profesjonalni aktorzy.

Zapraszam przed głośniki! 😉

Konkurs

W dzisiejszej audycji, wspólnie z Wydawnictwem Sine Qua Non przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania jest książka, która niedawno miała swoją premierę – Ekstremalne Przywództwo. Jej autorami są dwaj komandosi z jednostki specjalnej Navy Seals – Jacko Willink (niektórzy z Was być może kojarzą jego wystąpienia na TEDzie) oraz Leifa Babina.

Ta książka pokazuje, w jaki sposób możecie wykorzystać w swoich zespołach mentalność i sposób działania, które na co dzień stosują amerykańskie jednostki specjalne Navy Seals w realizacji swoich najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych misji.

I dzisiaj, dzięki uprzejmości Wydawnictwa Sine Qua Non mam dla Was aż 3 egzemplarze tej książki.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że w komentarzach do dzisiejszego odcinka napiszecie:

Kim jest dla Was Lider?

Z nadesłanych propozycji wybierzemy 3 najciekawsze odpowiedzi, a jej autorzy otrzymają obiecane nagrody.

Czas trwania konkursu

Konkurs potrwa do czwartku 21 grudnia. W piątek, w komentarzu do tego wpisu ogłosimy wyniki!

Trzymamy kciuki i czekam na Wasze odpowiedzi!

Materiały do audycji:

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, będę Wam bardzo wdzięczny za zostawienie oceny w iTunes. Każda gwiazdka, którą tam zostawicie przyczyni się do jego popularyzacji i docierania do nowych odbiorców.

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.