MP 070: Od aktora do menedżera. Jak wykorzystać techniki aktorskie w biznesie?

Cykl: Podcast
18 grudnia 2017
Menedżer Plus Podcast

2

Ciało, język, emocje, głos, doświadczenie. Każdy aktor uczy się, jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości do budowania roli. Poznaje techniki, które mogą mu w tym pomóc. Jak się okazuje, te narzędzia można także z powodzeniem wykorzystać w życiu zawodowym – w pracy menedżera, lidera.

Z tej okazji, do dzisiejszego odcinka zaprosiłem Waldemara Dziwniela – zawodowego aktora, który dodatkowo współpracuje z biznesem. Szkoli, doradza – pokazuje współczesnym liderom i menedżerom jak zarządzać swoimi emocjami i ciałem. Uczy technik, z których na co dzień korzystają profesjonalni aktorzy.

Zapraszam przed głośniki! 😉

Konkurs

W dzisiejszej audycji, wspólnie z Wydawnictwem Sine Qua Non przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania jest książka, która niedawno miała swoją premierę – Ekstremalne Przywództwo. Jej autorami są dwaj komandosi z jednostki specjalnej Navy Seals – Jacko Willink (niektórzy z Was być może kojarzą jego wystąpienia na TEDzie) oraz Leifa Babina.

Ta książka pokazuje, w jaki sposób możecie wykorzystać w swoich zespołach mentalność i sposób działania, które na co dzień stosują amerykańskie jednostki specjalne Navy Seals w realizacji swoich najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych misji.

I dzisiaj, dzięki uprzejmości Wydawnictwa Sine Qua Non mam dla Was aż 3 egzemplarze tej książki.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że w komentarzach do dzisiejszego odcinka napiszecie:

Kim jest dla Was Lider?

Z nadesłanych propozycji wybierzemy 3 najciekawsze odpowiedzi, a jej autorzy otrzymają obiecane nagrody.

Czas trwania konkursu

Konkurs potrwa do czwartku 21 grudnia. W piątek, w komentarzu do tego wpisu ogłosimy wyniki!

Trzymamy kciuki i czekam na Wasze odpowiedzi!

Materiały do audycji:

Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.