MP 208: „Samoorganizacja to system, który porusza się według swoich reguł” | Roman Pukar

Cykl: Podcast
29 maja 2023
Menedżer Plus Podcast

1

Samoorganizacja – jeszcze do niedawna wydawało mi się, że na ten temat napisano i powiedziano już niemal wszystko – a przynajmniej tyle, że trudno o coś „świeżego”. Jakże się myliłem! Bardzo lubię takie pomyłki. Dzięki jednej z nich mogę zaprosić Cię na ten wyjątkowy odcinek, z którym wiąże się ciekawa historia.

Mój dzisiejszy rozmówca subksrybuje Zwinny Newsletter, czyli mailing, który od kilku lat regularnie przygotowuję i wysyłam w niemal każdy (aktualnie co drugi) poniedziałek. Po jednym z tekstów newslettera na temat atraktorów zmiany, mój gość po prostu odpisał na moją wiadomość. Wymieniliśmy kilka maili. To, o czym pisał, wydało mi się na tyle ciekawe i zbieżne z tym, czego dzisiaj doświadczamy w biznesie, zespołach, firmach, które doświadczają procesu samoorganizacji, że postanowiłem zaprosić go do audycji, by porozmawiać o tym szerzej.

Zapraszam na rozmowę z Romanem Pukarem – człowiekiem sztuki, malarzem, artystą, autorem bardzo ciekawego eksperymentu społecznego. Eksperymentu, który odsłania rzeczywistość wielu dojrzałych zespołów projektowych, samodzielnie organizujących swoją pracę.

Muzyka, którą słyszysz w audycji, pochodzi z ⁠⁠⁠⁠Artlist.io⁠⁠⁠⁠. W dzisiejszym odcinku wysłuchasz utworu: Brian Claxton – Don’t Forget to Groove


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.