MP 167: „Rozmawiaj z ludźmi, Menedżerze” | Łada Drozda

Cykl: Podcast
21 lutego 2022
Menedżer Plus Podcast

2

O czym liderzy powinni rozmawiać z pracownikami? Jest sporo dość oczywistych tematów: cele, postęp pracy w projekcie, wyniki, problemy, terminy, klienci, zmiany.

O czym jeszcze liderzy powinni rozmawiać ze swoim zespołem? Czego brakuje im w prowadzeniu wartościowych rozmów z pracownikami?

Gościem dzisiejszego odcinka jest Łada Drozda, psycholog, szkoleniowiec, coach i autorka książek „Na arenie biznesu. Z życia coacha i szkoleniowca” i „Jak to powiedzieć? Rozmawiaj z odwagą, życzliwością i zaangażowaniem”. Zajmuje się psychologią w biznesie ze specjalizacją budowania i utrzymywania relacji w oparciu o prowadzenie rozmów, zwłaszcza w kontaktach menedżerów z ich pracownikami oraz zespołami.

Materiały do audycji:

Nowy kurs online

Zastanawiasz się, jaką rolę w życiu zwinnego lidera powinny pełnić wartości? Chciałbyś nad nimi popracować, ale nie wiesz od czego zacząć? Mamy coś, co naprowadzi Cię na odpowiedni kurs.

Kurs online „Znajdź swoją Północ! Techniki pracy z wartościami dla zwinnych liderów” to prawie dwugodzinny poradnik o tym, który pomoże Ci zdefiniować swoje wartości, wyznaczyć cele, które są z nimi spójne, rozpoznać i usunąć przeszkody w ich realizacji, a także pracować z wartościami w zespole.

Kurs online

Kurs podzieliśmy na 5 modułów, na które składa się kilkadziesiąt krótkich, ale konkretnych lekcji.

Każdy moduł kończy się zadaniem domowym, które pozwoli Ci w praktyce wykorzystać przyswojoną wiedzę. Za treść i realizację odpowiadam ja, oraz Ola Chrapko, którą możesz kojarzyć z innych projektów Zwinnych Szkoleń 😉

Gwarantujemy Ci mnóstwo konkretów i wiedzę, która przyda Ci się w Twojej liderskiej codzienności.

Znajdź swoją Północ i naucz się pracować z wartościami. Szczegóły na zwinneszkolenia.pl.

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.