MP 167: „Rozmawiaj z ludźmi, Menedżerze” | Łada Drozda

Cykl: Podcast
21 lutego 2022
Menedżer Plus Podcast

2

O czym liderzy powinni rozmawiać z pracownikami? Jest sporo dość oczywistych tematów: cele, postęp pracy w projekcie, wyniki, problemy, terminy, klienci, zmiany.

O czym jeszcze liderzy powinni rozmawiać ze swoim zespołem? Czego brakuje im w prowadzeniu wartościowych rozmów z pracownikami?

Gościem dzisiejszego odcinka jest Łada Drozda, psycholog, szkoleniowiec, coach i autorka książek „Na arenie biznesu. Z życia coacha i szkoleniowca” i „Jak to powiedzieć? Rozmawiaj z odwagą, życzliwością i zaangażowaniem”. Zajmuje się psychologią w biznesie ze specjalizacją budowania i utrzymywania relacji w oparciu o prowadzenie rozmów, zwłaszcza w kontaktach menedżerów z ich pracownikami oraz zespołami.

Materiały do audycji:

Nowy kurs online

Zastanawiasz się, jaką rolę w życiu zwinnego lidera powinny pełnić wartości? Chciałbyś nad nimi popracować, ale nie wiesz od czego zacząć? Mamy coś, co naprowadzi Cię na odpowiedni kurs.

Kurs online „Znajdź swoją Północ! Techniki pracy z wartościami dla zwinnych liderów” to prawie dwugodzinny poradnik o tym, który pomoże Ci zdefiniować swoje wartości, wyznaczyć cele, które są z nimi spójne, rozpoznać i usunąć przeszkody w ich realizacji, a także pracować z wartościami w zespole.

Kurs online

Kurs podzieliśmy na 5 modułów, na które składa się kilkadziesiąt krótkich, ale konkretnych lekcji.

Każdy moduł kończy się zadaniem domowym, które pozwoli Ci w praktyce wykorzystać przyswojoną wiedzę. Za treść i realizację odpowiadam ja, oraz Ola Chrapko, którą możesz kojarzyć z innych projektów Zwinnych Szkoleń 😉

Gwarantujemy Ci mnóstwo konkretów i wiedzę, która przyda Ci się w Twojej liderskiej codzienności.

Znajdź swoją Północ i naucz się pracować z wartościami. Szczegóły na zwinneszkolenia.pl.

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli korzystasz z aplikacji Podcasty:

  • Wyszukaj podcast „Menedżer Plus” w aplikacji
  • W sekcji „Programy” kliknij „Menedżer Plus”
  • Przejdź do zakładki „Oceny i recenzje”
  • Kliknij w link „Napisz recenzję”

Jeżeli korzystasz ze Stitchera:

  • Wejdź na stronę menedżerplus/stitcher
  • Przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno „Show Ratings and Reviews”
  • Kliknij „Write a review”