MP 177: Rezyliencja. Czyli co? | Sabina Sadecka

Cykl: Podcast
11 lipca 2022
Menedżer Plus Podcast

2

Liderzy zaczynają coraz bardziej cenić zagadnienia związane z zarządzaniem sobą. Pomaga im to stawić czoło wzywaniom, z którymi się mierzą, budować spójność… Jednocześnie przetrwać i nie zwariować.

To, co aktualnie przeżywa dzisiaj wielu liderów (świetnie obnażyła to pandemia), wynika po prostu z utraty odporności – ludzi, organizacji, systemów. Może to dobry moment na to by wrócić do tematu, o którym mogliście już posłuchać w mojej audycji?

W dzisiejszym odcinku podcastu Menedżer Plus porozmawiamy o rezyliencji lidera.

Gościem 177. wydania audycji jest Sabina Sadecka – terapeutka traumy oraz współtwórczyni portalu opsychologii.pl. Wspólnie spróbujemy odpowiedzieć, czym jest rezyliencja, czy każdy z nas jest w nią wyposażony oraz jak możemy nad nią pracować.

Jeśli temat rezyliencji żywo Cię interesuje (lub właśnie zainteresował 😉), możesz sięgnąć do rozmowę z Piotrem Prokopowiczem (psychologiem i socjologiem organizacji). Tam dotknęliśmy trochę szerszego wymiaru tego zagadnienia:

MP-127: Rezyliencja. Jak być liderem w czasach niepewności.

Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Muzyka, którą słyszysz na końcu audycji to mój cover utworu Mo’ better blues Billa Lee. To fragment specjalnego nagrania dla jednego z moich Patronów. Jeśli chcesz, żebym nagrał dla Ciebie Twój ulubiony utwór, odwiedź moje konto na Patronite – wszystko stanie się jasne! 😉

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.