MP 128: Jaka będzie przyszłość biznesu? – rozmawiam z Zuzanną Skalską

Cykl: Podcast
25 maja 2020
Menedżer Plus Podcast

2

Karl Jaspers, niemiecki filozof XX wieku był twórcą pojęcia „sytuacji granicznych”. Zaliczał do nich: śmierć, walkę, cierpienie. Można do nich również zaliczyć pandemię.

Sytuacje graniczne nie są dla nas – ludzi łatwe, bo rodzą niepokój. Pokazują kruchość i skończoność naszej egzystencji. Z drugiej jednak strony są dla nas bardzo cenne – powodują, że stajemy się bardziej sobą. Rodzą się też nowe możliwości.

Jakie szanse przed biznesem stoją dzisiaj? Na czym można się skupić? Na co postawić, żeby ten moment dobrze wykorzystać?

O tych, i wielu innych przyszłościowych tematach rozmawiam z Zuzanną Skalską – analityczką trendów w zakresie szeroko rozumianych innowacji dla rozwoju biznesu. Właścicielką 360Inspiration oraz partnerem FutureS Thinking™ Group. Od wielu lat mieszka w Holandii. Przygotowuje międzynarodowe koncerny na zmiany, które może przynieść przyszłość. Wykłada na wielu uczelniach i jest chyba najlepszą osobą, którą w tych dziwnych czasach można zapytać o to, co przyniesie jutro.

mariuszchrapko.com

Materiały do audycji:

Zwinne Szkolenia

Zwinne szkolenia, to intensywny program z obszaru zwinnego zarządzania i przywództwa, w którym oprócz dużej dawki wiedzy praktycznej, bardzo mocno stawiamy na ćwiczenia i pogłębiony rozwój naszych uczestników.

Uczymy zwinnych metod pracy, wspieramy Scrum Masterów i Agile Coachów, dajemy narzędzia do budowania i rozwijania zwinnych zespołów, pomagamy zwinnym liderom zmieniać świat zarządzania.

Daj znać, jeżeli chcesz się z nami „warsztatować”.

zwinneszkolenia.pl

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

 

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.