MP 182: Odpowiedzialność. Dalej wiemy za mało? | Artur Nowak-Gocławski

Cykl: Podcast
19 września 2022
Menedżer Plus Podcast

1

Prof. Jacek Hołówka w jednym z wywiadów powiedział, że odpowiedzialność to jest takie poczucie, że nie wolno nam być do końca lekkomyślnym, roztrzepanym, niedbającym o innych, niedbającym o siebie.

Myślę, że jest to bardzo dobre wprowadzenie do naszej dzisiejszej rozmowy – właśnie o odpowiedzialności w biznesie.

Jak być liderem, który jest odpowiedzialny? Liderem, a może lepiej „przywódcą”, który myśli o świecie, o ekosystemie i o tym, co należy zrobić, aby zachowana była symbioza między tym co firma robi, a tym czego wymaga środowisko. Nad tym wszystkim pochylimy się w tym odcinku Menedżera Plus.

Gościem dzisiejszego odcinka jest Artur Nowak-Gocławski, współzałożyciel i prezes ANG Spółdzielni (od niedawna Grupy ANG SA) działającej w branży pośrednictwa finansowego oraz Fundacji Nienieodpowiedzialni.

Zapraszam!

Muzyka, którą wykorzystałem w podcaście:
Fryderyk HD, Ingenium (licencja: Artlist Ltd)


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.