MP 194: Chcę! Miniseria o motywacji | cz. 2

Cykl: Podcast
11 stycznia 2023
Menedżer Plus Podcast

1

Dzień dobry! Cześć! Witam wszystkich Linkedinowców i słuchaczy Menedżera Plus, czyli plusików. Ten tydzień w podcaście będzie szczególny.

Wspólnie z Olą (moją drugą połową – zarówno życiową, jak i biznesową) przygotowałem dla Was miniserię o motywacji. To będą 3 krótkie odcinki Menedżera Plus, które pojawią się w najbliższy poniedziałek, środę i piątek.

O motywacji mówi się dzisiaj bardzo dużo – także w kontekście pracy zdalnej. My skupimy się podstawach naukowych motywowania ludzi i opowiemy Wam o 3 potrzebach psychologicznych – potrzebie autonomii, relacyjności i kompetencji.

Nawiążemy do badań profesora Edwarda Deci oraz profesora Richarda Ryana, które mówią o tym, że nasza motywacja w gruncie rzeczy sprowadza się do tego, czy te trzy potrzeby są zaspokojone, czy nie.

Dzisiaj skupiamy się na drugiej potrzebie psychologicznej – potrzebie relacyjności. Jest to potrzeba związana z troszczeniem się o innych, ale też byciem otoczonym troską przez nich.

Zapraszamy!

Muzyka, którą słyszysz w audycji, pochodzi z Artlist.io. W dzisiejszym odcinku wysłuchasz utworu:
Yotam Ben-Or – Viva Hermeto Pascoal


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.