O mnie

🖐 Cześć!

Miło mi gościć Cię na moim blogu. Jeszcze milej, że zaglądasz w to miejsce. Zdaje się, że chcesz mnie lepiej poznać. Mam nadzieję, że za chwilę zrewanżujesz się tym samym.

Jeszcze nie tak dawno temu w tym miejscu można było znaleźć baaaardzo długi tekst o tym, kim byłem, co robiłem i jakie mam doświadczenie… Prawda jest taka, że musisz wiedzieć tyle:

Mam na imię Mariusz. Moją misją jest tworzenie liderów na zwinne czasy. Liderów, którym będzie towarzyszyła szczera troska o rozwój ludzi i społeczności, do których należą. Liderów, którzy będą mieli pozytywne nastawienie do siebie i innych; którzy są autentyczni i pełni empatii.

Tylko wtedy ludzie wokół nich będą mogli znaleźć swój własny sposób na to, żeby się zmieniać i rozwijać.

Realizuję ten projekt poprzez studia podyplomowe Agile Leadership (Uniwersytet SWPS) oraz prowadzenie platformy online: Agile Leadership Tribe.

Pomagam liderom w odnajdywaniu ich własnej drogi do zwinnego przywództwa. Tworzę warunki, rozpoznaję potrzeby i usuwam przeszkody.

Być może znamy się też ze słyszenia – od ponad 7 lat nagrywam podcast Menedżer Plus, w którym podpowiadam jak zwinnie zarządzać sobą i biznesem…

Jeżeli chcecie, żeby coś zmieniło się w Waszym życiu, planujecie kształtować swoje otoczenie, wywierać wpływ na bieżące sprawy i pozostawić po sobie trwały ślad – ten podcast może Wam w tym pomóc!

Podcast Menedżer Plus

menedżer plus-patronite

A może należysz do grona mohikaninów, którzy kojarzą mnie jeszcze z audycji Na Sofie? 🤔

Jeżeli interesuje Cię Scrum, całkiem możliwe, że przez Twoje ręce przewinęła się moja książka: Scrum. O zwinnym zarządzaniu projektami (jeżeli jeszcze nie, zawsze możesz to nadrobić! 😉).

Dodatkowo: fan jazzu, pożeracz książek, miłośnik kotów i pieszych wycieczek.

Czas na rewanż. Też chcę Cię poznać!

 

 

Jeśli nie masz w tym momencie weny do pisania, możesz też po prostu zasubskrybować mój Zwinny Newsletter! Gwarantuję, że jeszcze niejednokrotnie nadarzy się okazja by wymienić kilka wiadomości! 👇