MP 205: Miniseria 3xO Lidera | Otwartość

Cykl: Podcast
21 kwietnia 2023
Menedżer Plus Podcast

3

Ostatni odcinek z tej serii i ostatnie „O” przed Tobą. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś z nami od początku, przesłuchaj wcześniejsze odcinki, żeby być na bieżąco. Tutaj znajdziesz pierwszy i drugi podcast z tej serii.

Przypomnijmy – w miniserii 3xO Lidera rozmawiamy o trzech obszarach związanych z odwagą, odpowiedzialnością i otwartością, które cechują współczesnego, dobrego lidera.

Kim jest współczesny lider? Jakie kompetencje go wyróżniają? Pewnie domyślasz się, że ciężko będzie zbudować pełną, kompletną listę. Wspólnie z Olą zaczęliśmy zastanawiać się więc nad tym, które z nich mogą być po prostu najistotniejsze. Wybraliśmy trzy kompetencje lidera (takie absolutne must have!), o których chcielibyśmy porozmawiać z Tobą w tym tygodniu! Okazuje się, że wszystkie zaczynają się na tę samą literę…

Dzisiaj skupimy się na trzeciej, ostatniej literce O, pod którą kryje się OTWARTOŚĆ.

Przy mikrofonie, wspólnie ze mną – Ola Chrapko.

Zapraszam Cię do wysłuchania audycji.

A skoro o otwartości mowa…


Agile Leadership Tribe

Jeśli tutaj jesteś, interesuje Cię temat zwinnego przywództwa i praca nad własnym, liderskim potencjałem. Prawdopodobnie masz już sporą wiedzę i niejedno w życiu zdarzyło Ci się na ten temat czytać, lecz brakuje Ci mobilizacji, żeby regularnie pracować nad swoim rozwojem. Całkiem możliwe, że masz już dość szkoleń i szukasz konkretnego, długofalowego programu doskonalenia oraz ludzi, od których możesz się uczyć i wymieniać się z nimi doświadczeniem.

🔥 Stworzyliśmy miejsce, którego szukasz!

Agile Leadership Tribe – to platforma online, która jest miejscem wymiany doświadczeń, rozwoju i budowania relacji. To szczególny program rozwoju dla liderów, którym zależy na świadomym kształtowaniu swojego przywództwa.

Dołącz do Plemienia i korzystaj z jego zasobów – bazy wiedzy, forum dyskusyjnego, webinarów, klubu czytelniczego, cyklu miesięcznych wyzwań oraz konkretnych planów rozwojowych i systemu informacji zwrotnej.

Zapraszamy liderów, menedżerów, agile coachów, Scrum Masterów, Product Ownerów, liderów zmian oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się zarządzać w sytuacjach, kiedy nie mają władzy i nie mogą sprawować kontroli.

Nie możemy spowodować transformacji – to byłoby po prostu manipulacją. Ale możemy tworzyć środowisko, dzięki któremu transformacja będzie mogła się wydarzyć.

👉 DOŁĄCZ DO NAS! 👈

Czekamy na Ciebie w ALTribe!


Muzyka, którą słyszysz w audycji, pochodzi z ⁠Artlist.io⁠. W dzisiejszym odcinku wysłuchasz utworu: The Delegates – 8 Points Later


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.