MP 203: Miniseria 3xO Lidera | Odwaga

Cykl: Podcast
17 kwietnia 2023
Menedżer Plus Podcast

2

Lubię pytania – najbardziej te trudne. Te, przy których trzeba się nieco „nagimnastykować”. Te, na które nie odpowie się w dwóch czy trzech zdaniach. I także dzięki Wam, drodzy słuchacze, często takie pytania dostaję. Ostatnio na dłużej zawiesiłem się nad jednym z nich, bo odpowiedź wcale nie jest tak prosta i oczywista. To dobrze, bo dzięki temu mamy świetny materiał na kolejny minicykl w audycji “Menedżer Plus”. O co chodzi? Powoli. 😉

W ostatnim czasie sporo zmieniło się w tym, jak postrzegamy liderów i ich role. Mocno przyczyniła się do tego choćby pandemia Covid-19, ale przede wszystkim rośnie nasza społeczna świadomość tego, kim tak naprawdę jest lider i kim być powinien – pojawiły się kursy, szkolenia, certyfikaty… Wszystko kształtuje się na naszych oczach na nowo!

Przechodzimy do sedna: kim ten współczesny lider tak naprawdę jest? Może inaczej: jakie kompetencje go wyróżniają? Pewnie domyślasz się, że ciężko będzie zbudować pełną, kompletną listę. Wspólnie z Olą zaczęliśmy zastanawiać się więc nad tym, które z nich mogą być po prostu najistotniejsze. Wybraliśmy trzy kompetencje lidera (takie absolutne must have!), o których chcielibyśmy porozmawiać z Tobą w tym tygodniu! Okazuje się, że wszystkie zaczynają się na tę samą literę…

W miniserii 3xO Lidera porozmawiamy o 3 obszarach związanych z odwagą, odpowiedzialnością i otwartością, które cechują współczesnego, dobrego lidera.

W dzisiejszym, pierwszym odcinku skupimy się na ODWADZE. Kolejne odcinki pojawią się w środę i piątek (już teraz bardzo gorąco Cię na nie zapraszam!)

Przy mikrofonie, wspólnie ze mną – Ola Chrapko.

Zapraszam Cię do wysłuchania audycji.


Muzyka, którą słyszysz w audycji, pochodzi z ⁠Artlist.io⁠. W dzisiejszym odcinku wysłuchasz utworu: Risian – The End (The Traveler)


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.