MP 140: Mastermind – jak go wykorzystać w firmie? | Ania Dyl

Cykl: Podcast
26 października 2020
Menedżer Plus Podcast

3

Napoleon Hill, który jest uznawany za twórcę koncepcji grup mastermindowych pisał, że mastermind to synergia umysłów. Siła mastermindu wypływa z połączenia wiedzy i doświadczenia kilku osób, które dzieląc się swoimi myślami i pomysłami, tworzą nową, większą wartość. Innymi słowy, „co dwie głowy, to nie jedna”.

Do nagrania dzisiejszej rozmowy zaprosiłem Anię Dyl, która od lat zajmuję się rozwijaniem kompetencji zawodowych i pracą z grupami w firmach i na sali szkoleniowej. Na własnej
skórze wielokrotnie doświadczyła tego, jak wielki wpływ na prowadzenie biznesu ma uczestnictwo w grupie mastermind.

Ta rozmowa jest bardzo praktyczna. Dowiesz się nie tylko o podstawach mastermindu (od czego zacząć, jak go prowadzić, czego unikać), ale także jak możesz wykorzystać go w firmie – na przykład do prowadzenia wewnętrznych społeczności praktyków (ang. community of practice) w organizacjach, które stosują podejście agile.

Bardzo praktyczna rozmowa! Zabierz koniecznie notes, bo będzie co notować 🙂

mariuszchrapko.com

Konkurs

W dzisiejszej audycji przygotowaliśmy dla Was mały konkurs. Do wygrania jest książka (ebook) Ani Dyl – „Mastermind w praktyce. Przejdź od gadania do działania. Sięgnij po paliwo rakietowe dla Twojego biznesu!”

mastermind w praktyce-anna dyl

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że w komentarzach do dzisiejszego odcinka odpowiecie na następujące pytanie:

Jaki swój cel (rezultat, projekt) zawodowy moglibyście rozwijać korzystając z grupy mastermindowej?

Z nadesłanych propozycji wybierzemy najciekawszą, a jej autor otrzyma nagrodę.

Czas trwania konkursu

Konkurs potrwa do piątkuu (30 października) 2020 roku. W piątek, w komentarzu do tego wpisu ogłosimy wyniki!

Trzymamy kciuki i czekam na Wasze odpowiedzi!

Materiały do audycji:

Agile Leadership Tribe

Agile Leadership Tribe – to platforma online, która jest miejscem wymiany doświadczeń, rozwoju i budowania relacji. To szczególny program rozwoju dla liderów, którym zależy na świadomym kształtowaniu swojego przywództwa.

Dołącz do naszej społeczności i korzystaj z MOCY korzyści, które dla Ciebie przygotowaliśmy – bazy wiedzy, forum dyskusyjnego, webinarów, klubu czytelniczego, cyklu miesięcznych wyzwań oraz konkretnych planów rozwojowych i systemu informacji zwrotnej.

Nie możemy spowodować transformacji – to byłoby po prostu manipulacją. Ale możemy tworzyć środowisko, dzięki któremu transformacja będzie mogła się wydarzyć.

agile leaderhsip tribe-menedżer plus

Zapraszamy liderów, menedżerów, agile coachów, Scrum Masterów, Product Ownerów, liderów zmian oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się zarządzać w sytuacjach, kiedy nie mają władzy i nie mogą sprawować kontroli.
SPRZEDAŻ NOWYCH ABONAMENTÓW będzie możliwa w grudniu 2020⏰⏰⏰

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OSÓB ZAINTERESOWANYCH!

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.