MP 185: Lider (nie!)perfekcyjny | Mit #3

Cykl: Podcast
7 października 2022
Menedżer Plus Podcast

2

W trzecim odcinku minicyklu „Lider (nie!)perfekcyjny” po raz kolejny przyjrzymy się tematowi perfekcjonizmu. Wspólnie spróbujemy zastanowić się, jak nas ogranicza oraz jak z nim walczyć.

Od poniedziałku wspólnie z Olą Chrapko stawiamy czoła popularnym mitom o perfekcjonizmie. W ostatnim tygodniu już dwukrotnie odwiedzaliśmy Twój odtwarzacz. Jeżeli z jakiegoś powodu nie udało Ci się wcześniej odsłuchać poprzednich odcinków, znajdziesz je TUTAJ.

Zapraszamy Cię na ostatni, trzeci odcinek, w którym zajmiemy się mitem:

Perfekcjonizm to ciągłe samodoskonalenie.

Choć dzisiaj zamykamy serię, mogę Cię zapewnić, że podobne cykle będą pojawiać się w moich kanałach w przyszłości. Jeżeli nie chcesz ich przeoczyć, już teraz obserwuj mój profil na LinkedIn lub (jeśli jeszcze Cię tam nie ma) zasubskrybuj Zwinny Newsletter!

Muzyka, którą wykorzystałem w podcaście:
Shtriker Big Band (feat. Ben Sharkey), Lover Please Stay (licencja: Artlist Ltd)

Choć… Czy to naprawdę koniec? Zostań ze mną jeszcze przez chwilę:


Agile Leadership Tribe

Jeśli tutaj jesteś, interesuje Cię temat zwinnego przywództwa i praca nad własnym, liderskim potencjałem. Prawdopodobnie masz już sporą wiedzę i niejedno w życiu zdarzyło Ci się na ten temat czytać, lecz brakuje Ci mobilizacji, żeby regularnie pracować nad swoim rozwojem. Całkiem możliwe, że masz już dość szkoleń i szukasz konkretnego, długofalowego programu doskonalenia oraz ludzi, od których możesz się uczyć i wymieniać się z nimi doświadczeniem.

🔥 Stworzyliśmy miejsce, którego szukasz!

Agile Leadership Tribe – to platforma online, która jest miejscem wymiany doświadczeń, rozwoju i budowania relacji. To szczególny program rozwoju dla liderów, którym zależy na świadomym kształtowaniu swojego przywództwa.

Dołącz do naszej społeczności i korzystaj z MOCY korzyści, które dla Ciebie przygotowaliśmy – bazy wiedzy, forum dyskusyjnego, webinarów, klubu czytelniczego, cyklu miesięcznych wyzwań oraz konkretnych planów rozwojowych i systemu informacji zwrotnej.

Zapraszamy liderów, menedżerów, agile coachów, Scrum Masterów, Product Ownerów, liderów zmian oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się zarządzać w sytuacjach, kiedy nie mają władzy i nie mogą sprawować kontroli.

Nie możemy spowodować transformacji – to byłoby po prostu manipulacją. Ale możemy tworzyć środowisko, dzięki któremu transformacja będzie mogła się wydarzyć.

🙌 DOŁĄCZ DO NAS!

Czekamy na Ciebie w ALTribe!


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.