MP 170: Jak zmieniać firmę i mieć szczęśliwy zespół

Cykl: Podcast
4 kwietnia 2022
Menedżer Plus Podcast

2

Milena i Michał konsekwentnie realizują swoją misję sprawiania, żeby praca była frajdą, a zespoły, które pracują w ich firmie były po prostu szczęśliwe.

Jak to zrobić? Droga każdej zmiany jest inna, jednak można wskazać na pewne warunki, które są obecne w każdej dobrej i udanej transformacji. Jednym z nich jest empiryzm, czyli uczenie się przez doświadczenie.

Bo zarządzanie firmą optyczną ORLIŃSCY opiera się na eksperymentowaniu właśnie. To ciągłe stawianie hipotez i ich weryfikowanie. Ale na tym polega agile, czyż nie?

Gorąco zapraszam Cię do wysłuchania tego odcinka. Jak wdrażać zmiany w firmie, żeby się udały? Jak pracować z samoorganizacją? Do czego może przydać się model FRIS® w zespołach i jak z niego korzystać? Dlaczego warto oddzielić rolę od stanowiska? Co robi opiekun kultury organizacyjnej? Gdzie szukać inspiracji do pomysłów na eksperymenty?

Materiały do audycji:

mariuszchrapko.com
  • Muzyka, którą wykorzystałem podczas audycji:

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.