MP 090: Jak zarządzać Mega Projektami? | Bartosz Bieszyński

Cykl: Podcast
24 września 2018
Menedżer Plus Podcast

4

Na co dzień jest dyrektorem zarządzającym agencji eventowej WALK, w której prowadzi projekty dla największych marek. Jego nazwisko pojawia się przy takich realizacjach jak m.in. Verva Street Racing, Ceremonia Otwarcia Igrzysk The World Games, ORLEN Warsaw Marathon, przelot samolotami Red Bull pod mostami w Warszawie z okazji święta flagi 2017… Każdy projekt jest zupełnie inny, a zespoły, które go realizują liczą od kilkunastu do kilku tysięcy osób.

Gościem odcinka jest Bartosz Bieszyński, który w podcaście otwarcie dzieli się swoimi doświadczeniami, inspiracjami i naprawdę bardzo ciekawymi „przygodami”.

W jego branży każdy produkt jest namacalny i widoczny dla ludzkiego oka. Zespół musi pracować zero-jedynkowo, bo jak dane koło zębate nie trafi w swoje miejsce, to cały projekt „leży”.

Bartek pokazuje, że za projektami nie stoją maszyny czy algorytmy, ale prawdziwi ludzie, którzy tworzą zespoły. To oni są w centrum projektu. Biorą na siebie ogromną odpowiedzialność i stres. W końcu zawód „koordynatora eventów” jest jednym z najbardziej stresujących zawodów na świecie.

Zapraszam przed głośniki! 😉🎧🔥

Konkurs

W dzisiejszym odcinku, wspólnie z PMI Wrocław przygotowaliśmy dla Was bardzo wyjątkowy konkurs. Tym razem do wygrania jest:

Wejściówka na Konferencję Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami, która odbędzie się 19 października w Double Tree by Hilton Wrocław.

Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami to wyjątkowa konferencja w Polsce. Jej celem jest zwrócenie uwagi na miękkie aspekty prowadzenia biznesu, relacje międzyludzkie, budowanie zespołów, budowanie marki osobistej, motywowanie oraz bycie zmotywowanym, a w efekcie budowanie przyjaznego otoczenia pracy i odnoszenia sukcesów zawodowych.

W tym roku, wśród zaproszonych gości pojawią się między innymi Maciej Orłoś, Joanna Malinowska-Parzydło, Kuba Szczepanik, Klaudia Pingot („SPEC BABKA”), czy Waldemar Dziwniel. Część z nich mieliście już okazję słuchać w podcaście Menedżer Plus, dlatego tym bardziej warto tam być 😊🚀

Wszystkie szczegóły konferencji znajdziecie na stronie: psychologia.pmi.org.pl

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że w komentarzach do dzisiejszego odcinka odpowiecie na następujące pytanie:

Czy styl zarządzania to kwestia osobowości czy wyboru?

Z nadesłanych propozycji wybierzemy najciekawszą, a jej autor otrzyma nagrodę.

Czas trwania konkursu

Konkurs potrwa do piątku (28 września) 2018 roku. W piątek, w komentarzu do tego wpisu ogłosimy wyniki!

Trzymamy kciuki i czekam na Wasze odpowiedzi!

Ale to nie wszystko…

Dla wszystkich słuchaczy podcastu „Menedżer Plus” organizatorzy konkursu zaoferowali 15% zniżki 🔥🔥🔥(WOOHA!).

Wystarczy, że przy rejestracji na stronie konferencji psychologia.pmi.org.pl w polu uwagi, wpiszecie hasło: „menedżer plus”.

Materiały do audycji:

Dla Fanów Scruma – Dwie grupy facebookowe

Chciałbym, żeby wszyscy fani zwinnego zarządzania mieli wspólne miejsce do szukania i uzyskiwania pomocy w zakresie codziennych scrumowych wyzwań, do wzajemnego pomagania sobie, inspiracji i motywowania.

 • Grupa SCRUM ASSISTANCE – tutaj zapraszam wszystkich, którzy są zainteresowani pokonywaniem różnego rodzaju problemów w Scrumie.

 • Grupa COACHING W SCRUMIE – idealne miejsce dla wszystkich Scrum Masterów i liderów, którym zależy na rozwoju siebie i zespołów, z którymi pracują.

Jeżeli jesteś zainteresowany budowaniem takiej społeczności – bardzo zapraszam! Mam nadzieję, że stworzymy wspólnie coś naprawdę fajnego i mega pomocnego w naszej codziennej pracy.

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli korzystasz z aplikacji Podcasty:

 • Wyszukaj podcast „Menedżer Plus” w aplikacji
 • W sekcji „Programy” kliknij „Menedżer Plus”
 • Przejdź do zakładki „Oceny i recenzje”
 • Kliknij w link „Napisz recenzję”

Jeżeli korzystasz ze Stitchera:

 • Wejdź na stronę menedżerplus/stitcher
 • Przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno „Show Ratings and Reviews”
 • Kliknij „Write a review”

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.

 • youtube
 • spotify
 • apple
 • google
Komentarze są zamknięte.