MP 122: Jak udzielać wartościowej informacji zwrotnej?

Cykl: Podcast
30 marca 2020
Menedżer Plus Podcast

2

Trudno jest osiągać dobre wyniki, jeżeli nie otrzymujemy wartościowej informacji zwrotnej. Feedback źle przekazywany nie tylko obniża poziom zaangażowania pracowników, ale także zmniejsza ich wydajność. Jak pokazują badania, około 70% pracowników po dobrze udzielonej informacji zwrotnej, osiąga lepsze wyniki. Niestety pozostałe 30% osób, którym informacja zwrotna została źle przekazana – obniża swoją motywację i efektywność.

Jak więc powinniśmy udzielać informacji zwrotnej, żeby dodawała skrzydeł pracownikom? Po czym poznać, że robimy to dobrze? Jak przekazać informację zwrotną osobom, które przyjmują postawę obronną? Kiedy udzielać informacji zwrotnej w grupie, a kiedy w cztery oczy? To są tematy, które bierzemy na tapet w najnowszym odcinku podcastu „Menedżer Plus”.

A gościem odcinka jest Tomasz Chomczyk – trener, coach, doradca biznesowy, a od niedawna także Dyrektor Wykonawczy JMP Flowers Rosja.

Zapraszam przed głośniki! 😉🎧🎤

mariuszchrapko.com

Materiały do audycji:

Kurs online „Scrum Assistance”

Do 2 kwietnia będzie możliwy zakup mojego autorskiego kursu online SCRUM ASSISTANCE po nowych, niższych cenach (każdy pakiet o 50% taniej). Dodatkowo, wszystkie lekcje kursu, nie tak jak w poprzednich edycjach, będą dostępne od razu po zakupie kursu tak, żebyś jak najszybciej mógł rozpocząć naukę.

jak zarządzać sobą, żeby lepiej zarządzać ludźmi

Kurs „Scrum Assistance” to 25 lekcji w formie video, plików audio, transkryptów i ćwiczeń, które pomogą Ci rozprawić się z Twoimi problemami w Scrumie.

Rozwijaj się nie wychodząc z domu!

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.