MP 089: Jak sobie radzić ze stresem? | Wojciech Eichelberger

Cykl: Podcast
10 września 2018
Menedżer Plus Podcast

3

„W życiu mamy tyle stresu, na ile sobie pozwolimy”. Stres jest z nami każdego dnia. W pracy, w domu, na urlopie… Co ciekawe, może wpływać na nas pozytywnie, ale i być źródłem naszej destrukcji. Jeżeli jesteśmy tego świadomi, możemy zastosować pewne działania zaradcze.

Gościem dzisiejszego odcinka jest Wojciech Eichelberger – psycholog, psychoterapeuta i twórca Instytutu Psychoimmunologii IPSI. Rozmawiamy o podstawowych narzędziach, które pomogą Wam lepiej funkcjonować pod presją i robić to mniejszym kosztem. Krok po kroku omówimy kolejne kompetencje zdrowego zarządzania swoją życiową energią.

Zapraszam przed głośniki 😉🎧🎤

Materiały do audycji:

Scrum dla Zielonych

Dokładnie tydzień temu (3 września) wystartowała sprzedaż mojego autorskiego szkolenia dla osób, które nie pracują w branży IT – „Scrum dla Zielonych”. Jest to szkolenie otwarte, które w takiej formie udostępniam (w zależności od swojego czasu) tylko 2-3 razy w roku. Jeżeli uważacie, że ktoś z Waszych znajomych byłby zainteresowany, poślijcie proszę tę wiadomość dalej w świat. Sprzedaż potrwa jeszcze tylko kilka dni.

Nie wiesz, czym jest Scrum? Jakie zasady nim rządzą? Do czego możesz go wykorzystać w swojej firmie? W jaki sposób wpłynie na sukces Twojego zespołu i prowadzonych projektów? O czym mówią działy IT w Twojej firmie?

Jeżeli zadajesz sobie podobne pytania, to dobrze trafiłeś. Bo właśnie dla takich osób stworzyłem ten kurs. Osób, które nigdy wcześniej nie pracowały w Scrumie i chcą poznać jak wykorzystać tę metodę w praktyce.

„Scrum dla Zielonych” to 1-dniowe otwarte szkolenie, które przygotowałem z myślą głównie o OSOBACH NIETECHNICZNYCH, takich które chcą poznać Scruma – pracowników działów HR, sprzedaży, marketingu, administracji, organizacji pozarządowych oraz wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki pracy w tej metodzie.

Sprzedaż szkolenia „Scrum dla Zielonych” kończy się 16 września. Jeżeli jesteś zainteresowany nie zwlekaj, bo zostało już tylko kilka wolnych miejsc.

Wszystkie niezbędne szczegóły, program, znajdziecie na stronie scrumdlazielonych.pl

Start szkolenia: 15 października, 2018, Kraków

Czekam na Was 👊🏈😊

Dla Fanów Scruma – Dwie grupy facebookowe

Chciałbym, żeby wszyscy fani zwinnego zarządzania mieli wspólne miejsce do szukania i uzyskiwania pomocy w zakresie codziennych scrumowych wyzwań, do wzajemnego pomagania sobie, inspiracji i motywowania.

 • Grupa SCRUM ASSISTANCE – tutaj zapraszam wszystkich, którzy są zainteresowani pokonywaniem różnego rodzaju problemów w Scrumie.

 • Grupa COACHING W SCRUMIE – idealne miejsce dla wszystkich Scrum Masterów i liderów, którym zależy na rozwoju siebie i zespołów, z którymi pracują.

Jeżeli jesteś zainteresowany budowaniem takiej społeczności – bardzo zapraszam! Mam nadzieję, że stworzymy wspólnie coś naprawdę fajnego i mega pomocnego w naszej codziennej pracy.

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli korzystasz z aplikacji Podcasty:

 • Wyszukaj podcast „Menedżer Plus” w aplikacji
 • W sekcji „Programy” kliknij „Menedżer Plus”
 • Przejdź do zakładki „Oceny i recenzje”
 • Kliknij w link „Napisz recenzję”

Jeżeli korzystasz ze Stitchera:

 • Wejdź na stronę menedżerplus/stitcher
 • Przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno „Show Ratings and Reviews”
 • Kliknij „Write a review”

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.

 • youtube
 • spotify
 • apple
 • google
Komentarze są zamknięte.