MP 016: Jadźka Rysuje, czyli jak myślenie wizualne może przydać się w biznesie | Natalia Klonowska

Cykl: Podcast
7 września 2015
Menedżer Plus Podcast

2

Tematem dzisiejszej audycji jest myślenie wizualne oraz to, jak można go zastosować w codziennej pracy menedżerów i zespołów projektowych.

Z tej okazji do programu zaprosiłem Natalię Klonowską, która jest trenerem myślenia wizualnego oraz autorką bloga jadzkarysuje.pl

graphic recording fot. Anna Rezulak 1

W programie będziemy rozmawiali o podstawowych elementach myślenia wizualnego. Dowiecie się, gdzie można je wykorzystać oraz jak zabrać się za robienie notatek graficznych samodzielnie.

Weź udział w rysunkowej zabawie!

Chciałbym Wam zaproponować małą zabawę, która udowodni Wam, że naprawdę potraficie rysować.

Ćwiczenie polega na rysowaniu! Tak. Ptaszków. Dobrze przeczytaliście 😉 Jego autorem jest Dave Gray, współautor książki „Gamestorming”, którą znajdziecie w materiałach do dzisiejszej audycji.

Co trzeba zrobić?

Poniżej zamieszczam krótki filmik instruktażowy, w którym Dave krok po kroku pokazuje, co macie zrobić. Materiał jest po angielsku, ale nie powinno Wam to sprawić żadnego problemu. Na dobrą sprawę, ćwiczenie możecie wykonywać, nawet przy wyłączonym głosie.

Wystarczy tylko robić to, co zobaczycie na ekranie.

Zrób zdjęcie i pochwal się!

A na koniec, zapraszam do pochwalenia się tym, co Wam z tego bazgrolenia (tudzież doodlenia) wyszło. Wystarczy zrobić zdjęcie i umieścić je w komentarzu.

Czekam na śmiałków! 😉

Materiały, o których wspominałem podczas audycji:

graphic recording fot. Witosław Rusinek 3

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, będę Wam bardzo wdzięczny za zostawienie oceny w iTunes. Każda gwiazdka, którą tam zostawicie przyczyni się do jego popularyzacji i docierania do nowych odbiorców.

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, żeby pobrać podcast w wersji do poczytania.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.