MP 016: Jadźka Rysuje, czyli jak myślenie wizualne może przydać się w biznesie

Cykl: Podcast
7 września 2015
Menedżer Plus Podcast

2

Tematem dzisiejszej audycji jest myślenie wizualne oraz to, jak można go zastosować w codziennej pracy menedżerów i zespołów projektowych.

Z tej okazji do programu zaprosiłem Natalię Klonowską, która jest trenerem myślenia wizualnego oraz autorką bloga jadzkarysuje.pl

graphic recording fot. Anna Rezulak 1

W programie będziemy rozmawiali o podstawowych elementach myślenia wizualnego. Dowiecie się, gdzie można je wykorzystać oraz jak zabrać się za robienie notatek graficznych samodzielnie.

Weź udział w rysunkowej zabawie!

Chciałbym Wam zaproponować małą zabawę, która udowodni Wam, że naprawdę potraficie rysować.

Ćwiczenie polega na rysowaniu! Tak. Ptaszków. Dobrze przeczytaliście 😉 Jego autorem jest Dave Gray, współautor książki „Gamestorming”, którą znajdziecie w materiałach do dzisiejszej audycji.

Co trzeba zrobić?

Poniżej zamieszczam krótki filmik instruktażowy, w którym Dave krok po kroku pokazuje, co macie zrobić. Materiał jest po angielsku, ale nie powinno Wam to sprawić żadnego problemu. Na dobrą sprawę, ćwiczenie możecie wykonywać, nawet przy wyłączonym głosie.

Wystarczy tylko robić to, co zobaczycie na ekranie.

Zrób zdjęcie i pochwal się!

A na koniec, zapraszam do pochwalenia się tym, co Wam z tego bazgrolenia (tudzież doodlenia) wyszło. Wystarczy zrobić zdjęcie i umieścić je w komentarzu.

Czekam na śmiałków! 😉

Materiały, o których wspominałem podczas audycji:

graphic recording fot. Witosław Rusinek 3

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, żeby pobrać podcast w wersji do poczytania.


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google