MP 231: Ile mogę zarabiać? | Anna Morawiec-Bartosik

Cykl: Podcast
15 kwietnia 2024
Menedżer Plus Podcast

1

WEBINAR, o którym wspominam, już jutro!

Trafiłem ostatnio na bardzo ciekawe badania. Dotyczyły świadomości Polek i Polaków związanej z ich pracą, a konkretniej: wynagrodzenia za nią. Przeczytałem w tym badaniu mnóstwo ciekawych rzeczy, ale jedna była dosyć zaskakująca:

79% Polaków nie wie, ile tak naprawdę zarabia, bo nie odróżnia brutto od netto oraz pełnych kosztów pracy.*

Ile mogę zarabiać? O szczegółach tego badania porozmawiamy w dzisiejszym odcinku. Dotkniemy też tematu podwyżek oraz tego, jak o nich rozmawiać. Spróbujemy ustalić, kiedy i jak to robić.

Zapraszam na rozmowę z Anną Morawiec-Bartosik – autorką książki Wynagrodzenie Odczarowane.

*Badania przeprowadziła firma HRRebeles i możesz do nich zerknąć na stronie.

Zajrzyj do ⁠⁠⁠Archiwum Podcastu Menedżer Plus⁠⁠⁠!


Muzyka, którą słyszysz w audycji, pochodzi z ⁠Artlist.io⁠. W dzisiejszym odcinku wysłuchasz utworu: Ziv Moran – Whats Cookin


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.