MP 126: Higiena snu. Jak się dobrze wyspać? | Tadeusz Piotrowski

Cykl: Podcast
11 maja 2020
Menedżer Plus Podcast

2

Sen. Jak bardzo go potrzebujemy, wie chyba każdy z nas. Odpowiednia liczba przespanych godzin zwiększa naszą produktywność, poprawia nasze samopoczucie, korzystnie wpływa na podejmowanie decyzji i pobudza kreatywność.

Mówiąc krótko – jeżeli się nie wyśpisz, będziesz się czuł o wiele gorzej i tak też będzie wyglądała twoja praca.

Sen jest szczególnie ważny w kontekście pracy lidera. Żeby dobrze zarządzać ludźmi, trzeba najpierw dobrze zarządzać sobą. Dobry sen jest jednym z podstawowych narzędzi autohigieny lidera.

Gościem odcinka jest Tadeusz Piotrowski – dr n. med., kierownik Pracowni Elektroencefalografii i Badań nad Snem Kliniki Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zapraszam przed głośniki!

mariuszchrapko.com

Materiały do audycji:

AGILE LEADERSHIP – SZKOLENIE ONLINE

Jak zarządzać zespołami, nad którymi nie mamy władzy i których nie możemy w pełni kontrolować? Jak przygotować się do roli zwinnego lidera? Jak się w niej rozwijać i sprawdzać w codziennych sytuacjach?

agile leadership-online

Szkolenie „Agile Leadership” dedykowane jest dla liderów i menedżerów, którzy chcą nauczyć się zarządzać w sytuacjach, kiedy nie mają władzy i nie mogą sprawować kontroli – w świecie interdyscyplinarnych i samoorganizujących się zespołów.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj

Daj znać, jeżeli chcesz się z nami „warsztatować” w wirtualnym świecie.

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.