MP 186: Hardy, twardy, najlepszy | Paweł Burczyk

Cykl: Podcast
17 października 2022
Menedżer Plus Podcast

1

Czego lider może nauczyć się od aktora? Czy warto ufać intuicji? Jakie umiejętności w sobie kształcić? Jak przygotować głowę na „to wszystko”?

Między innymi o tym porozmawiam z moim rozmówcą, którego z całą pewnością kojarzycie z kilku ról filmowych, serialowych i teatralnych. Od ponad 25 lat na gra scenie, jest nauczycielem i mentorem, a także współlaureatem Oskara (za film IDA). Moim rozmówcą jest Paweł Burczyk.

Z Pawłem na co dzień mam dużo do czynienia, ponieważ kilka lat temu zaprosiłem go do współpracy przy prowadzeniu studiów podyplomowych Agile Leadership na Uniwersytecie SWPS… I ta nasza znajomość trwa do dzisiaj. 😉

Oto 186 odcinek podcastu Menedżer Plus. Zapraszam!

Muzyka, którą wykorzystałem w podcaście:
Charles Di Raimondo, Livin’ in a House of Blues (licencja: Artlist Ltd)

Poniże wideo z podsumowaniem pierwszego kwartału z Patronite, o którym wspominam.


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.