MP 123: Drivery, czyli co cię motywuje

Cykl: Podcast
6 kwietnia 2020
Menedżer Plus Podcast

3

„Drivery”, to prosta i bardzo ciekawa koncepcja analizy transakcyjnej, która pomoże ci lepiej rozumieć siebie – co cię motywuje i napędza, jak zarządzasz czasem, jak organizujesz swoją pracę, jak się komunikujesz, jak funkcjonujesz wśród innych ludzi, jaki wnosisz wkład do zespołu, a nawet to, jak formułujesz zdania.

Ostatnio, całkiem sporo tematów, które przewijają się w moim podcaście, ma na celu budowanie większej świadomości siebie jako lidera. Dzisiejszy odcinek jest kolejnym z nich.

Świadomość w zakresie twoich osobistych driverów jest „życiową dźwignią”, która pomoże Ci lepiej wykorzystywać swoje mocne strony, ale także pracować nad ograniczeniami i unikaniem potencjalnych pułapek, które z nich wynikają.

Gościem odcinka, już po raz kolejny, jest Aleksandra Chrapko, która na co dzień pomaga mi w projektowaniu zwinnych organizacji. Specjalizuje się w zarządzaniu relacjami w zespołach w oparciu o podejście analizy transakcyjnej.

Zapraszam przed głośniki! 🎧🎤😊

Materiały do audycji:

AGILE LEADERSHIP – SZKOLENIE ONLINE

Jak zarządzać zespołami, nad którymi nie mamy władzy i których nie możemy w pełni kontrolować? Jak przygotować się do roli zwinnego lidera? Jak się w niej rozwijać i sprawdzać w codziennych sytuacjach?

agile leadership-online

Szkolenie „Agile Leadership” dedykowane jest dla liderów i menedżerów, którzy chcą nauczyć się zarządzać w sytuacjach, kiedy nie mają władzy i nie mogą sprawować kontroli – w świecie interdyscyplinarnych i samoorganizujących się zespołów.

Szkolenie odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia. Każdego dnia będziemy pracować maksymalnie przez 4 godziny (w blokach 1-godzinnych i krótszych, z 10-minutowymi przerwami pomiędzy).

Zajęcia będą interaktywne. Każdy z uczestników będzie wyposażony w kamerę i słuchawki z mikrofonem tak, żeby zapewnić sobie maksymalny komfort pracy, zbliżony do spotkań w realnym świecie. Dodatkowo, przygotowaliśmy też 2 specjalne foldery z materiałami do pre- i post worku, z którymi będziecie pracować przed, w trakcie i po szkoleniu.

Szkolenie będziemy prowadzić z naszego domowego studia w Krakowie, które przez ostatni tydzień solidnie przygotowywaliśmy – oświetlenie, kamera, dźwięk. Będzie się działo!

Daj znać, jeżeli chcesz się z nami „warsztatować” w wirtualnym świecie.

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli korzystasz z aplikacji Podcasty:

  • Wyszukaj podcast „Menedżer Plus” w aplikacji
  • W sekcji „Programy” kliknij „Menedżer Plus”
  • Przejdź do zakładki „Oceny i recenzje”
  • Kliknij w link „Napisz recenzję”

Jeżeli korzystasz ze Stitchera:

  • Wejdź na stronę menedżerplus/stitcher
  • Przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno „Show Ratings and Reviews”
  • Kliknij „Write a review”

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.