MP 123: Drivery, czyli co cię motywuje

Cykl: Podcast
6 kwietnia 2020
Menedżer Plus Podcast

3

„Drivery”, to prosta i bardzo ciekawa koncepcja analizy transakcyjnej, która pomoże ci lepiej rozumieć siebie – co cię motywuje i napędza, jak zarządzasz czasem, jak organizujesz swoją pracę, jak się komunikujesz, jak funkcjonujesz wśród innych ludzi, jaki wnosisz wkład do zespołu, a nawet to, jak formułujesz zdania.

Ostatnio, całkiem sporo tematów, które przewijają się w moim podcaście, ma na celu budowanie większej świadomości siebie jako lidera. Dzisiejszy odcinek jest kolejnym z nich.

Świadomość w zakresie twoich osobistych driverów jest „życiową dźwignią”, która pomoże Ci lepiej wykorzystywać swoje mocne strony, ale także pracować nad ograniczeniami i unikaniem potencjalnych pułapek, które z nich wynikają.

Gościem odcinka, już po raz kolejny, jest Aleksandra Chrapko, która na co dzień pomaga mi w projektowaniu zwinnych organizacji. Specjalizuje się w zarządzaniu relacjami w zespołach w oparciu o podejście analizy transakcyjnej.

Zapraszam przed głośniki! 🎧🎤😊

mariuszchrapko.com

Materiały do audycji:

AGILE LEADERSHIP – SZKOLENIE ONLINE

Jak zarządzać zespołami, nad którymi nie mamy władzy i których nie możemy w pełni kontrolować? Jak przygotować się do roli zwinnego lidera? Jak się w niej rozwijać i sprawdzać w codziennych sytuacjach?

agile leadership-online

Szkolenie „Agile Leadership” dedykowane jest dla liderów i menedżerów, którzy chcą nauczyć się zarządzać w sytuacjach, kiedy nie mają władzy i nie mogą sprawować kontroli – w świecie interdyscyplinarnych i samoorganizujących się zespołów.

Szkolenie odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia. Każdego dnia będziemy pracować maksymalnie przez 4 godziny (w blokach 1-godzinnych i krótszych, z 10-minutowymi przerwami pomiędzy).

Zajęcia będą interaktywne. Każdy z uczestników będzie wyposażony w kamerę i słuchawki z mikrofonem tak, żeby zapewnić sobie maksymalny komfort pracy, zbliżony do spotkań w realnym świecie. Dodatkowo, przygotowaliśmy też 2 specjalne foldery z materiałami do pre- i post worku, z którymi będziecie pracować przed, w trakcie i po szkoleniu.

Szkolenie będziemy prowadzić z naszego domowego studia w Krakowie, które przez ostatni tydzień solidnie przygotowywaliśmy – oświetlenie, kamera, dźwięk. Będzie się działo!

Daj znać, jeżeli chcesz się z nami „warsztatować” w wirtualnym świecie.

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.