MP 071: Chcesz być liderem? Musisz się uczyć

Cykl: Podcast
8 stycznia 2018
Menedżer Plus Podcast

1

Bardzo często jest tak, że jak lider dochrapie się już konkretnego stanowiska w firmie, to spoczywa na laurach, jakby zwalnia tempo. To jest dość niebezpieczny moment.

Bo, jak przestajesz się uczyć, przestajesz przewodzić.

Jeżeli chcecie przewodzić musicie ciągle się rozwijać, szkolić, zdobywać wiedzę. To jest strategia, która na dłuższą metę bardzo się opłaca. Bo głód wiedzy przekłada się na głód nowych osiągnięć, a także zwiększa wiarygodność w oczach ludzi, z którymi pracujecie. Ludzi, którym przewodzicie.

W tym odcinku, opowiadam o tym, że każdy lider powinien najpierw inwestować w siebie, a dopiero później w ludzi.

Zapraszam przed głośniki 😉

Materiały do audycji:

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, będę Wam bardzo wdzięczny za zostawienie oceny w iTunes. Każda gwiazdka, którą tam zostawicie przyczyni się do jego popularyzacji i docierania do nowych odbiorców.

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.