MP 072: 7 narzędzi, które pomogą Ci realizować cele

Cykl: Podcast
15 stycznia 2018
Menedżer Plus Podcast

2

Początek roku to jest czas, który sprzyja wyznaczaniu celów. Większość z nas formułuje sobie różnego rodzaju postanowienia noworoczne, ma motywację do zmiany. Później kończy się styczeń i o tych postanowieniach zapominamy. Ale, co tam styczeń. Podobno 25% osób już w pierwszym tygodniu roku porzuca swoje postanowienia noworoczne.

Dlatego, zamiast mówić o noworocznych postanowieniach, dużo lepiej jest podejść do tematu bardziej serio i zdefiniować sobie konkretne cele, nad którymi, w danym roku, będziemy pracować.

Z mojego doświadczenia wynika, że większość osób ponosi porażkę w swoich noworocznych planach, ponieważ, albo źle formułują swoje cele albo w ogóle nie śledzi postępu ich realizacji.

I w dzisiejszym odcinku będzie właśnie o tym. Opowiem Wam z jakich narzędzi możecie skorzystać przy śledzeniu swoich noworocznych planów.

Zapraszam przed głośniki! 😉

Materiały do audycji:

Dla Fanów Scruma – Dwie grupy facebookowe

Chciałbym, żeby wszyscy fani zwinnego zarządzania mieli wspólne miejsce do szukania i uzyskiwania pomocy w zakresie codziennych scrumowych wyzwań, do wzajemnego pomagania sobie, inspiracji i motywowania.

  • Grupa SCRUM ASSISTANCE – tutaj zapraszam wszystkich, którzy są zainteresowani pokonywaniem różnego rodzaju problemów w Scrumie.

  • Grupa COACHING W SCRUMIE – idealne miejsce dla wszystkich Scrum Masterów i liderów, którym zależy na rozwoju siebie i zespołów, z którymi pracują.

Jeżeli jesteś zainteresowany budowaniem takiej społeczności – bardzo zapraszam! Mam nadzieję, że stworzymy wspólnie coś naprawdę fajnego i mega pomocnego w naszej codziennej pracy.

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, będę Wam bardzo wdzięczny za zostawienie oceny w iTunes. Każda gwiazdka, którą tam zostawicie przyczyni się do jego popularyzacji i docierania do nowych odbiorców.

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.