MP 003: 3 powody, dla których Scrum Master nie powinien być Product Ownerem

Cykl: Podcast
10 kwietnia 2015
Menedżer Plus Podcast

1

W dzisiejszej audycji odpowiadam na pytanie Czytelnika – Michała Kiełtyki: „Czy rolę Scrum Mastera w projekcie możemy łączyć z rolą Product Ownera?”. Przedstawiam trzy powody, dlaczego nie powinniśmy stosować tej praktyki w naszych projektach.

Zapraszam do audycji!

Poradnikowo:

Od dzisiaj, w każdym odcinku mojej audycji, pojawi się blok „Poradnikowo”. Będę w nim opowiadał o prostych i sprawdzonych sposobach na ułatwienie sobie życia.

Dzisiaj należy do nich aplikacja unroll.me, dzięki której możecie hurtowo wypisać się z różnego rodzaju biuletynów, wiadomości prasowych i newsletterów, które zaśmiecają wasze skrzynki, o czym prawdopodobnie nawet nie wiecie.

Materiały, o których wspominałem podczas audycji:

Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.