MP 003: 3 powody, dla których Scrum Master nie powinien być Product Ownerem

Cykl: Podcast
10 kwietnia 2015
Menedżer Plus Podcast

1

W dzisiejszej audycji odpowiadam na pytanie Czytelnika – Michała Kiełtyki: „Czy rolę Scrum Mastera w projekcie możemy łączyć z rolą Product Ownera?”. Przedstawiam trzy powody, dlaczego nie powinniśmy stosować tej praktyki w naszych projektach.

Zapraszam do audycji!

Poradnikowo:

Od dzisiaj, w każdym odcinku mojej audycji, pojawi się blok „Poradnikowo”. Będę w nim opowiadał o prostych i sprawdzonych sposobach na ułatwienie sobie życia.

Dzisiaj należy do nich aplikacja unroll.me, dzięki której możecie hurtowo wypisać się z różnego rodzaju biuletynów, wiadomości prasowych i newsletterów, które zaśmiecają wasze skrzynki, o czym prawdopodobnie nawet nie wiecie.

Materiały, o których wspominałem podczas audycji:

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, będę Wam bardzo wdzięczny za zostawienie oceny w iTunes. Każda gwiazdka, którą tam zostawicie przyczyni się do jego popularyzacji i docierania do nowych odbiorców.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.