MP 147: Zostałem liderem. Co dalej? Rozmawiam z Anną Mindykowską

Cykl: Podcast
1 marca 2021
Menedżer Plus Podcast

2

Każdy doświadczony lider stawiał kiedyś woje pierwsze kroki, zdobywał nowe umiejętności, być może popełniał przy tym mnóstwo błędów, próbował odnaleźć się w świecie relacji i ludzi, którzy je tworzą.

Od czego zacząć swoje przywództwo? Jakie umiejętności rozwijać i pielęgnować? Czy jest coś czego powinniśmy unikać?

Gościem dzisiejszego odcinka jest Anna Mindykowska – od 6 lat związana z firmą Amazon, gdzie odpowiada za zespół około 250 osób w 6 krajach. Prowadzi program mentoringowy dla liderów, którzy zaczynają swoją przygodę z przywództwem w tej organizacji.

Ania jest osobą bardzo interdyscyplinarną. Wykłada na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz na kierunku „Agile Leadership” na Uniwersytecie SWPS. Prowadzi bloga, który uczy myślenia odwrotnego. Skończyła prawo, a potem hobbystycznie filozofię. Uczy się również w szkole psychoterapii Analizy Transakcyjnej, którą konsekwentnie wykorzystuje w swojej pracy z ludźmi. od 2 lat uczestniczy w programie „Asystent Świadomego Życia”, prowadzonym przez Marcina Fabjańskiego, gdzie zajmuje się wspólnym dociekaniem, czytając teksty filozoficzne.

Zapraszam przed głośniki!

mariuszchrapko.com

Materiały do audycji:

Studia Podyplomowe „Agile Leadership”

Jak zarządzać zespołami, nad którymi nie mamy władzy i których nie możemy w pełni kontrolować? Jak przygotować się do roli zwinnego lidera? Jak się w niej rozwijać i sprawdzać w codziennych sytuacjach?

Studia podyplomowe Agile Leadesrhip

Ruszyła rekrutacja do 2. edycji studiów podyplomowych Agile Leadership na Uniwersytecie SWPS. Studia adresowane są do liderów i menedżerów, którzy pragną zredefiniować swoje role i umiejętności przywódcze oraz doskonalić kompetencje w prowadzeniu interdyscyplinarnych, samoorganizujących się zespołów, znajdujących się na różnych etapach rozwoju, działających w warunkach permanentnej zmiany i niepewności.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat kierunku są dostępne na stronie AGILE LEADERSHIP – STUDIA PODYPLOMOWE

TERMIN ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ: 20 marca 2021

Aplikuj Teraz

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.