MP 147: Zostałem liderem. Co dalej? Rozmawiam z Anną Mindykowską

Cykl: Podcast
1 marca 2021
Menedżer Plus Podcast

2

Każdy doświadczony lider stawiał kiedyś woje pierwsze kroki, zdobywał nowe umiejętności, być może popełniał przy tym mnóstwo błędów, próbował odnaleźć się w świecie relacji i ludzi, którzy je tworzą.

Od czego zacząć swoje przywództwo? Jakie umiejętności rozwijać i pielęgnować? Czy jest coś czego powinniśmy unikać?

Gościem dzisiejszego odcinka jest Anna Mindykowska – od 6 lat związana z firmą Amazon, gdzie odpowiada za zespół około 250 osób w 6 krajach. Prowadzi program mentoringowy dla liderów, którzy zaczynają swoją przygodę z przywództwem w tej organizacji.

Ania jest osobą bardzo interdyscyplinarną. Wykłada na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz na kierunku „Agile Leadership” na Uniwersytecie SWPS. Prowadzi bloga, który uczy myślenia odwrotnego. Skończyła prawo, a potem hobbystycznie filozofię. Uczy się również w szkole psychoterapii Analizy Transakcyjnej, którą konsekwentnie wykorzystuje w swojej pracy z ludźmi. od 2 lat uczestniczy w programie „Asystent Świadomego Życia”, prowadzonym przez Marcina Fabjańskiego, gdzie zajmuje się wspólnym dociekaniem, czytając teksty filozoficzne.

Zapraszam przed głośniki!

Materiały do audycji:

Studia Podyplomowe „Agile Leadership”

Jak zarządzać zespołami, nad którymi nie mamy władzy i których nie możemy w pełni kontrolować? Jak przygotować się do roli zwinnego lidera? Jak się w niej rozwijać i sprawdzać w codziennych sytuacjach?

Studia podyplomowe Agile Leadesrhip

Ruszyła rekrutacja do 2. edycji studiów podyplomowych Agile Leadership na Uniwersytecie SWPS. Studia adresowane są do liderów i menedżerów, którzy pragną zredefiniować swoje role i umiejętności przywódcze oraz doskonalić kompetencje w prowadzeniu interdyscyplinarnych, samoorganizujących się zespołów, znajdujących się na różnych etapach rozwoju, działających w warunkach permanentnej zmiany i niepewności.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat kierunku są dostępne na stronie AGILE LEADERSHIP – STUDIA PODYPLOMOWE

TERMIN ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ: 20 marca 2021

Aplikuj Teraz

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli korzystasz z aplikacji Podcasty:

  • Wyszukaj podcast „Menedżer Plus” w aplikacji
  • W sekcji „Programy” kliknij „Menedżer Plus”
  • Przejdź do zakładki „Oceny i recenzje”
  • Kliknij w link „Napisz recenzję”

Jeżeli korzystasz ze Stitchera:

  • Wejdź na stronę menedżerplus/stitcher
  • Przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno „Show Ratings and Reviews”
  • Kliknij „Write a review”

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.