MP 218: Zespół organizuje swój czas na 7 sposobów | Ola Chrapko

Cykl: Podcast
25 września 2023
Menedżer Plus Podcast

3

Świetnie, że jesteś! W 218. odcinku podcastu Menedżer Plus porozmawiamy o strukturalizacji czasu.

Tytuł dzisiejszego odcinka zawiera spojler, ponieważ zespół organizuje swój czas na 7 sposobów. W tym wydaniu audycji opiszemy Ci każdy z nich i wspólnie zastanowimy się nad tym, w jaki sposób wykorzystujemy czas oraz kiedy tak naprawdę działamy efektywnie.

Z jakich sposobów korzystasz w swoim zespole? W którym uczestniczysz najczęściej? Po jakie sposoby sięgają inni dookoła Ciebie? Co zrobić, żeby mieć satysfakcję z działania, a jednocześnie zaspokoić potrzeby swoje oraz zespołu? Czego nadużywamy, a czego nie lubimy? Jak zadbać o siebie i innych oraz powiedzieć, czego potrzebuję?

Odpowiedzi znajdziesz w najnowszym odcinku. Moją dzisiejszą rozmówczynię już pewnie doskonale kojarzysz: razem ze mną przy mikrofonie – Ola Chrapko.

W dzisiejszym odcinku mamy też dla Ciebie z Olą ważne newsy:

Otwieramy naszą społeczność Agile Leadership Tribe dla nowych członków i mamy nadzieję, że dołączysz do nas w tym okienku!

Czym jest ALTribe? Zostań na chwilę i posłuchaj…


Agile Leadership Tribe

Jeśli tutaj jesteś, interesuje Cię temat zwinnego przywództwa i praca nad własnym, liderskim potencjałem. Prawdopodobnie masz już sporą wiedzę i niejedno w życiu zdarzyło Ci się na ten temat czytać, lecz brakuje Ci mobilizacji, żeby regularnie pracować nad swoim rozwojem. Całkiem możliwe, że masz już dość szkoleń i szukasz konkretnego, długofalowego programu doskonalenia oraz ludzi, od których możesz się uczyć i wymieniać się z nimi doświadczeniem.

🔥 Stworzyliśmy miejsce, którego szukasz!

Agile Leadership Tribe – to platforma online, która jest miejscem wymiany doświadczeń, rozwoju i budowania relacji. To szczególny program rozwoju dla liderów, którym zależy na świadomym kształtowaniu swojego przywództwa.

Dołącz do Plemienia i korzystaj z jego zasobów – bazy wiedzy, forum dyskusyjnego, webinarów, klubu czytelniczego, cyklu miesięcznych wyzwań oraz konkretnych planów rozwojowych i systemu informacji zwrotnej.

Zapraszamy liderów, menedżerów, agile coachów, Scrum Masterów, Product Ownerów, liderów zmian oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się zarządzać w sytuacjach, kiedy nie mają władzy i nie mogą sprawować kontroli.

Nie możemy spowodować transformacji – to byłoby po prostu manipulacją. Możemy stworzyć środowisko, dzięki któremu transformacja będzie mogła się wydarzyć.

👉 DOŁĄCZ DO NAS!

Czekamy na Ciebie w plemiennym namiocie!


Muzyka, którą słyszysz w audycji, pochodzi z ⁠Artlist.io⁠. W dzisiejszym odcinku wysłuchasz utworu: Randy Sharp – Don’t Bug Me.


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.