MP 233: Zaskakujące lekcje przywództwa od namibijskich Buszmenów | Łukasz Długowski

Cykl: Podcast
13 maja 2024
Menedżer Plus Podcast

2

W Chile był rybakiem. W Patagonii prawie stał się gaucho. W Finlandii badał mokradła Laponii i zbierał nordyckie maliny. Opisuje siebie jako osobę genetycznie uzależnioną od odległych i niepopularnych miejsc, śledzi wilki i eksploruje bagna. Wydał książkę „Mikrowyprawy w wielkim mieście”. Prowadził programy w Dzień Dobry TVN i na Travel Channel. Wierzy, że przygoda nie wymaga bycia himalaistą, dlatego z żoną organizuje Mikrowyprawy.

Moim gościem jest dzisiaj Łukasz Długowski. Rozmawiam z nim na temat przywództwa – nie tylko w firmach i zespołach projektowych. ale także tego, które możemy spotkać wśród plemion afrykańskich i w świecie zwierząt.

Łukasz jest bardzo inspirującą postacią, dlatego zaprosiłem go do prowadzenia zajęć z biologicznego przywództwa na kierunku Agile Leadership na Uniwersytecie SWPS. Szczegóły zajęć dla liderów omówi pod koniec naszej rozmowy. Zachęcam do jej wysłuchania do końca. Jeśli jesteście zainteresowani studiami zmieniającymi życie liderów w Polsce, rekrutacja już trwa. Kursy odbywają się w Warszawie i Krakowie. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.swps.pl.

Jeszcze jedna, bardzo ważna rzecz – premiera mojej książki „Dar przywództwa. Jak stać się dojrzałym liderem” już 19 czerwca! Możesz kupić ją już teraz w przedsprzedaży na stronie sklepu Empiku!


Muzyka, którą słyszysz w audycji, pochodzi z ⁠Artlist.io⁠. W dzisiejszym odcinku wysłuchasz utworu: Patric Lemieux – Beautiful Morning


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google

Pozostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.