MP 189: Współczuj! Przetrwają najbardziej życzliwi | dr Julia Wahl

Cykl: Podcast
28 listopada 2022
Menedżer Plus Podcast

1

Mimo, że my jako ludzie jesteśmy zgodni co do tego, że warto okazywać współczucie, to jednak wielu ludziom trudno jest zrozumieć, czym ono jest i jak to robić.

A człowiek jest zwierzęciem społecznym. Nasze przetrwanie jest zależne od naszej wspólnoty. To jest bardzo ważne zdanie także w kontekście przywództwa. Bycie liderem zależy od ludzi, którzy za tobą idą.

Współczucie – to właśnie ono będzie głównym tematem naszego dzisiejszego spotkania. Do rozmowy zaprosiłem dr Julię Wahl – psycholożkę, trenerkę uważności i współczucia, założycielkę i dyrektorkę The Mind Institute, kierowniczkę i pomysłodawczynię Podyplomowych Studiów Uważności i Współczucia na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.

Zapraszam!

Muzyka, którą wykorzystałem w podcaście:
Muted, Belonging (licencja: Artlist Ltd)
Anthony Lazaro, Something New (licencja: Artlist Ltd)


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Muzyka, którą słyszysz w audycji, pochodzi z Artist.io.

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.