MP 207: Reguły na czas chaosu w biznesie | Tomasz Stawiszyński

Cykl: Podcast
15 maja 2023
Menedżer Plus Podcast

1

„Żyjemy w świecie, który wypadł z ram” – pisze Tomasz Stawiszyński w swojej najnowszej książce Reguły na czas chaosu. Trudno się z tym nie zgodzić. Wszyscy, zwłaszcza ostatnio, mocno doświadczamy tego, że skończył się świat, w którym istnieją gotowe rozwiązania i recepty. Świat, w którym nie ma prostych odpowiedzi na trudne pytania. Doświadczamy tego także w zarządzaniu i przywództwie, gdzie jako liderki i liderzy stajemy wobec ogromnej złożoności.

Świat zarządzania i przywództwa coraz bardziej jest odbierany jako nerwowy, nieprzewidywalny, chaotyczny. Dlatego ten złożony świat potrzebuje liderek i liderów, którzy potrafią poruszać się w tej niepewności i zmienności. Musimy znaleźć jakieś wektory, które pomogą nam w tej chaotycznej i niepokojącej rzeczywistości funkcjonować. W dzisiejszym podcaście porozmawiamy o możliwych regułach na te dziwaczne czasy, w których przyszło nam żyć.

Gościem odcinka jest Tomasz Stawiszyński – filozof, eseista, autor audycji radiowych i książek poświęconych popularyzowaniu filozofii.

Zapraszam!

Muzyka, którą słyszysz w audycji, pochodzi z ⁠⁠⁠Artlist.io⁠⁠⁠. W dzisiejszym odcinku wysłuchasz utworu: Fryderyk HD – SG


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.