MP 108: Przywództwo zaczyna się w domu. Rozmawiam z Piotrem Voelkel

Cykl: Podcast
15 lipca 2019
Menedżer Plus Podcast

1

W sytuacji zmiany tradycyjnego modelu przywództwa, największą przeszkodą z jaką muszą radzić sobie współcześni liderzy, nie jest brak wiedzy czy kwalifikacji, ale umiejętność radzenia sobie z relacjami. Bo od jakości tych relacji – w rodzinie, zespołach i naszych organizacjach – zależy kształt i rozwój współczesnego przywództwa.

Jak być liderem na miarę naszych czasów? Na to i wiele innych pytań odpowie gość dzisiejszej audycji – Piotr Voelkel, założyciel grupy VOX, właściciel Uniwersytetu SWPS, mecenas kultury i były dyrektor techniczny Polskiego Teatru Tańca, człowiek, który regularnie klasyfikowany jest w rankingach najbogatszych Polaków.

Zapraszam przed głośniki, bo czeka Was bardzo inspirująca rozmowa! 😊🎤🎧

mariuszchrapko.com

Materiały do audycji:

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.