MP 053: Pomysł na biznes to niewiele | Agnieszka Oleszczuk-Widawska

Cykl: Podcast
26 grudnia 2016
Menedżer Plus Podcast

1

W dzisiejszym odcinku na celownik bierzemy bardzo ciekawy temat – startupy, zakładanie biznesu, przedsiębiorczość.

Tym razem, do programu zaprosiłem Agnieszkę Oleszczuk-Widawską, która jest współtwórczynią serwisu Evenea.pl – systemu rejestracji uczestników i sprzedaży biletów online na wydarzenia, który został nagrodzony statuetką Aulera w 2011.

Odcinek naprawdę warto posłuchać, bo jest to taka szczera opowieść o zakładaniu; o pułapkach, które się z tym wiążą; o tym, jak to jest prowadzić firmę z najbliższymi oraz gdzie szukać pomocy, zwłaszcza na początku, gdy zaczynamy.

Szczerze zapraszam przed głośniki i życzę udanego świętowania! 😉

Poradnikowo

Dzisiaj w Poradnikowie powraca Maciek Sobol z bloga naRower.com i autor rowerowego podcastu Koło Roweru, który podpowie jak w zimie dojeżdżać rowerem do pracy.

300px-logo-narowercom

Bardzo zachęcam do wysłuchania tego materiału! Dodatkowo, jako rozszerzenie porad Maćka, poniżej znajdziecie kilka przydatnych artykułów na ten temat:

1800px_blog_koloroweru

Materiały do audycji:

Oceń podcast w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, będę Wam bardzo wdzięczny za zostawienie oceny w iTunes. Każda gwiazdka, którą tam zostawicie przyczyni się do jego popularyzacji i docierania do nowych odbiorców.

Masz pytanie? Zostaw wiadomość!

Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.

Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.

Zostaw komentarz

Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, żeby pobrać podcast w wersji do poczytania.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.