MP 103: Networking od kuchni. Rozmawiam z Grzegorzem Turniakiem

Cykl: Podcast
22 kwietnia 2019
Menedżer Plus Podcast

4

Networking jest sztuką bycia z ludźmi i promowania ich osiągnięć. Tak twierdzi gość dzisiejszej audycji – Grzegorz Turniak, niekwestionowany król networkingu w Polsce. Bo w dzisiejszym turbulentnym świecie liczą się przede wszystkim odpowiednie kontakty. Bo dla ludzi, których znamy – jesteśmy w stanie zrobić dużo więcej. Bo są te relacje oparte na zaufaniu i wzajemnej sympatii. Mamy nadzieję, że inni zrobią dla nas dokładnie to samo. Odwdzięczą się. I na tym właśnie polega siła networkingu.

Networking pozwala na budowanie i utrzymywanie trwałych relacji w biznesie i nie tylko. Wpływa także na budowanie naszej osobistej marki. Im więcej mamy kontaktów, tym więcej ludzi dowiaduje się o naszych talentach, pasjach i umiejętnościach. Zwłaszcza dzisiaj, w dobie serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram…), które ułatwiają to zadanie.

Jak wykorzystać networking, żeby stał się niezawodnym narzędziem w pracy współczesnych liderów? Jak rozwijać i pielęgnować takie relacje? Jakie są najczęściej popełniane błędy? O tym wszystkim rozmawiamy w dzisiejszym odcinku.

Zapraszam przed głośniki❗️😉🎧🎤

mariuszchrapko.com

Konkurs

W dzisiejszej audycji przygotowaliśmy bardzo fajny konkurs. Do wygrania jest bezpłatna wejściówka na 5. edycję konferencji „LIGHT”, której podcast „Menedżer Plus” jest patronem medialnym.

Konferencja „LIGHT” jest przeznaczona dla liderów, szefów, przedsiębiorców i odbędzie się już niebawem – 13 maja, w pięknym nowoczesnym wnętrzu Opery Krakowskiej.

To jest SUPER WYDARZENIE do poćwiczenia zasad i wartości networkingu, o których dzisiaj rozmawialiśmy.

Wszystkie niezbędne szczegóły związane z tym wydarzeniem, program wystąpień, lista prelegentów – to wszystko znajdziecie na stronie konferencji: lightforleadership.com Jak się szybko zorientujecie – naprawdę warto tam być 🔥

Poniżej lista kilku osób, które na pewno warto posłuchać:

  • Na pewno jest nią Chia-Jung Tsay (UK), która zajmuje się ekonomią behawioralną (już od dłuższego czasu ostrzę sobie zęby na ten temat w podcaście – mega ciekawy temat)
  • Myślę że bardzo interesujące będzie też wystąpienie Jada Smith (USA), która jest wiceprezesem firmy APTIV (branża samochodów autonomicznych). Wiem od organizatorów, że Właśnie do Europy płyną piękne białe modele i jest duża szansa, że 13 maja zaparkują przed Operą. To będzie debiut w tej części Europy. Konkretnie chodzi o model pokazany w styczniu na TechCrunch. Przy okazji, APTIV jako organizacja idzie bardzo mocno w kierunku zwinności, może będzie okazja usłyszeć również i o tych doświadczeniach.
  • Czesław Lang (PL) – twórca największej imprezy sportowej w Polsce – Tour de Pologne.
  • No I last but not least… Chris Lowney (USA) – autor książki „Heroic Leadership”

Pełną listę prelegentów znajdziecie na stronie konferencji.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że w komentarzach do dzisiejszego odcinka odpowiecie na następujące pytanie:

Jakiego lidera zabrałbyś na wyspę z grupą ocalonych rozbitków?

Z nadesłanych propozycji wybierzemy najciekawszą, a jej autor otrzyma nagrodę.

Czas trwania konkursu

Konkurs potrwa do czwartku. W piątek tradycyjnie, w komentarzu do tego wpisu ogłosimy wyniki!

Trzymamy kciuki i czekam na Wasze odpowiedzi!

Materiały do audycji:

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.