MP 157: Metoda LAMMA

Cykl: Podcast
23 sierpnia 2021
Menedżer Plus Podcast

1

18 lipca zakończyła się cudowna przygoda w moim życiu, przygoda ze studentami I. edycji studiów podyplomowych „Agile Leadership” – studiów, które uruchomiłem na Uniwersytecie SWPS. To była grupa blisko 30 osób – bardzo świadomych liderów z różnych branż i z różnym doświadczeniem. I, 18 lipca spotkaliśmy się po raz ostatni, ale na żywo.

Dzisiejszy odcinek jest trochę efektem tego spotkania. Jest to odcinek szczególny, bo w zasadzie nagrali go studenci, a konkretnie jedna z grup projektowych, która wymyśliła sobie, że podejdą do prezentacji swojej semestralnej pracy w taki dość nietypowy, bardzo kreatywny sposób. No i nagrali podcast.

Usłyszycie o Modelu LAMMA, który jest autorskim pomysłem studentów i jest to narzędzie, które – jak sami się przekonacie – można z powodzeniem wykorzystać w organizacjach i zespołach, z którymi pracujecie.

Studia Podyplomowe „Agile Leadership”

Jak zarządzać zespołami, nad którymi nie mamy władzy i których nie możemy w pełni kontrolować? Jak przygotować się do roli zwinnego lidera? Jak się w niej rozwijać i sprawdzać w codziennych sytuacjach?

Studia podyplomowe Agile Leadership

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Agile Leadership na Uniwersytecie SWPS – w Warszawie i Wrocławiu. Studia adresowane są do liderów i menedżerów, którzy pragną zredefiniować swoje role i umiejętności przywódcze oraz doskonalić kompetencje w prowadzeniu interdyscyplinarnych, samo-organizujących się zespołów, znajdujących się na różnych etapach rozwoju, działających w warunkach permanentnej zmiany i niepewności.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat kierunku są dostępne na stronie AGILE LEADERSHIP – STUDIA PODYPLOMOWE

TERMIN ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ: Październik 2021

Aplikuj Teraz