3
Teatr jest czymś zupełnie magicznym… Magia teatru polega także na tym, że jest to sztuka teleportacji. Spektakle przenoszą nas w zupełnie inną rzeczywistość. To podróż w głąb siebie, pełna różnego rodzaju przemyśleń, pytań, wątpliwości.
W dzisiejszym odcinku będziemy rozmawiali o czymś, co jest absolutną nowością na polskim rynku – o połączeniu teatru z sesją mentoringową.
Mentoring Theater, to coś naprawdę unikatowego w Polsce. Coś, co jest ciekawą alternatywą dla wszystkich osób, które są zmęczone konferencjami, szkoleniami i szukają innego pomysłu na to, żeby się dalej rozwijać.
Mentoring Theater jest dla osób, które nie boją się myśleć i zadawać pytań o to, jak być lepszym pracownikiem, menedżerem, szefem.
Z tej okazji, do programu zaprosiłem Roberta Kroola, który jest twórcą i ewangelizatorem Mentoring Theater w Polsce.
Robert ma gigantyczne doświadczenie zawodowe – 28 lat w prowadzeniu własnej działalności. W rankingach magazynu ThinkTank znajduje się w gronie najcenniejszych osobowości w Polsce. Jest założycielem i prezesem zarządu Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, które obecnie obchodzi 10-lecie swojego istnienia.
Gorąco zapraszam do wysłuchania tej audycji!
Konkurs
W dzisiejszym odcinku przygotowaliśmy dla Was bardzo nietypowy konkurs. Tym razem do wygrania są 2 podwójne bilety na Festiwal Inspiracji, który odbędzie się 28-29 listopada 2016 w Teatrze Palladium, w Warszawie.
Jest to jeden z największych festiwali słowa w Polsce. 30 mówców, ogromna dawka energicznych, dowcipnych i piekielnie inteligentnych wystąpień. To jest wydarzenie, które nie może Was ominąć! 🙂
Co trzeba zrobić, żeby wygrać bilety?
Wystarczy, że w komentarzach do dzisiejszego odcinka napiszecie:
Czym jest dla Was uważność?
Z nadesłanych propozycji wybierzemy najciekawszą wypowiedź, a jej autor otrzyma obiecaną nagrodę.
Czas trwania konkursu
Konkurs potrwa do czwartku (24 listopada) 2016 roku. W piątek, w komentarzu do tego wpisu ogłoszę wyniki!
Banzai! 😉
Poradnikowo
Dzisiaj w Poradnikowie chciałem wam polecić darmowy i fajnie zaprojektowany szablon prezentacji PEETCH. Jest dostępny w wersji zarówno na PC, jak i MAC.
Szablon liczy 42 slajdy, które są podzielone na 7 sekcji: wprowadzenie, pokazanie problemu, rozwiązanie, rynek, prezentacja danych, zespół, roadmapa produktu. Mnie osobiście najbardziej podoba się moduł z wykresami, które wyglądają naprawdę nieźle. Można je wykorzystać na przykład podczas spotkań projektowych, gdzie prezentujecie różnego rodzaju metryki i firmowe wskaźniki.
Jak pewnie wiecie, w internecie jest całkiem sporo tego typu szablonów, ale ich jakość najczęściej pozostawia sporo do życzenia. PEETCH natomiast, mogę wam naprawdę z czystym sumieniem polecić. Nie dość, że jest śliczny, to można go jeszcze łatwo dopasować do własnych potrzeb.
Korzystajcie! 🙂
Materiały do audycji:
- Strona Roberta Kroola
- Blog Roberta Kroola
- Robert Krool na Facebooku
- Fundacja LifeSkills
- mentoringtheater.pl
- Robert Krool, Jarosław Sikora, Sztuka Właściwych Decyzji
- Dariusz Milczarek, Michał Bukowski, Rzecz o przywództwie i zarządzaniu
- Festiwal Inspiracji 2016 Warszawa
- Milczarek I Bukowski Trio
- Książki:
- Robert Krool, Na okruchach uważności. Presja a użyteczność
- Robert Krool, Wolni i zniewoleni
- Dariusz Milczarek, Michał Bukowski, Na okruchach zarządzania… Wielkościowość a samotność
-
Muzyka, którą wykorzystałem podczas audycji:
- ANGUS, Libero Suono
- Josh Woodward, Memory Replaced
Oceń podcast w iTunes
Jeżeli podobał Wam się podcast, będę Wam bardzo wdzięczny za zostawienie oceny w iTunes. Każda gwiazdka, którą tam zostawicie przyczyni się do jego popularyzacji i docierania do nowych odbiorców.
Masz pytanie? Zostaw wiadomość!
Chciałbym Was szczerze zaprosić do współtworzenia mojego podcastu. Jestem mocno przekonany, że dzięki Waszym pytaniom i pomysłom podcast „Menedżer Plus” będzie jeszcze bardziej wartościowy i dostarczy Wam sporej dawki dobrej i praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli na co dzień wykorzystać w swoich firmach i projektach.
Jeżeli chodzą Wam po głowie jakieś pytania lub ciekawe tematy, zostawcie wiadomość głosową. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy tylko, że macie podpięty mikrofon i klikniecie tutaj. Uwaga! Maksymalna długość nagrania wynosi 90 sekund.
Zostaw komentarz
Jeżeli temat Was jakoś zainspirował dajcie znać i zostawcie swój komentarz. Chętnie włączę się w dalszą dyskusję i odpowiem na dodatkowe pytania.
Transkrypt podcastu
Kliknij tutaj, żeby pobrać podcast w wersji do poczytania.