MP 183: Lider (nie!)perfekcyjny | Mit #1

Cykl: Podcast
3 października 2022
Menedżer Plus Podcast

2

Perfekcjonizm – uzależniający system przekonań, który napędza nas w myśleniu, że jeśli będę/zrobię coś perfekcyjnie, na 100%, uniknę nieprzyjemnych osądów, krytyki, zdarzeń… Okazuje się jednak, że perfekcjonizm może być przeszkodą, która staje nam na drodze do realizacji planów, pomysłów czy idei. Może przeszkodzić nam w dzieleniu się swoim potencjałem i często możemy nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, że to właśnie on leży u podstaw naszych zachowań.

Dzisiaj wspólnie weźmiemy na warsztat temat perfekcjonizmu i spróbujemy zastanowić się, jak nas ogranicza oraz jak z nim walczyć. Wszystko to w specjalnej otoczce. Dlaczego?

To wydanie będzie specjalne, bo wspierać mnie będzie Ola Chrapko, z którą wspólnie przygotowaliśmy dla Was minicykl o perfekcjonizmie. Przez najbliższy tydzień aż trzykrotnie odwiedzimy Twój odtwarzacz, żeby wspólnie stawić czoła trzem mitom związanym z perfekcjonizmem.

Zapraszamy Cię na pierwszy odcinek, w którym zajmiemy się mitem:

Perfekcjonizm to dążenie do jak najlepszych rezultatów.

Kolejnych odcinków wypatruj odpowiednio w środę (5 października) i piątek (7 października).

Jeśli nie chcesz ich przeoczyć, już teraz obserwuj mój profil na LinkedIn lub (jeśli jeszcze Cię tam nie ma) zasubskrybuj Zwinny Newsletter!

Miłego słuchania… i do usłyszenia w środę!

Muzyka, którą wykorzystałem w podcaście:
Ella Daniel feat. Ziv Grinberg, Make This Love Last? (licencja: Artlist Ltd)


Podoba Ci się ten odcinek? Zobacz inne i wspieraj moją pracę na Patronite!

mariuszchrapko.com

Oceń podcast

Jesteś tu jeszcze? Zaczekaj chwilę. Mam ogromną prośbę.

Algorytmy i sztuczna inteligencja mają co raz większy wpływ na nasze działania w sieci. Nie inaczej jest z podcastami. Jeśli ten odcinek przypadł Ci do gustu, oceń go proszę w swojej ulubionej aplikacji, której używasz do słuchania podcastów (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts itp.).

Zajmie Ci to kilka chwil, a dzięki temu Menedżer Plus będzie mógł częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwania i propozycjach dla nowych słuchaczy. Bardzo mi na tym zależy, bo w ten sposób społeczność zwinnych liderów będzie rosła w siłę! 💪💪💪

Wspólnie tworzymy liderów na zwinne czasy 🙌

Porozmawiajmy!

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na temat z dzisiejszego odcinka, masz pomysł, kto powinien zostać gościem kolejnej audycji lub po prostu chcesz mnie lepiej poznać, napisz do mnie maila na podcast@mariuszchrapko.com.

  • youtube
  • spotify
  • apple
  • google
Komentarze są zamknięte.