Kurs online „Scrum Assistance” wkrótce ponownie dostępny!

27 września 2017

3

Mam dobre wieści! Jeśli w maju nie zdążyłeś dołączyć do pierwszej edycji mojego kursu online „Scrum Assistance”, to ta wiadomość powinna Cię ucieszyć 🙂

Kurs „Scrum Assistance” powróci już niebawem, bo 16 października i przez kolejny tydzień będzie dostępny w ponownej sprzedaży. To druga edycja kursu i ostatnia w tym roku. To także ostatnia szansa, żeby otrzymać klucz do rozwiązań ponad 20 podbramkowych sytuacji, z którymi mierzy się każdy członek zespołu scrumowego.

Raz jeszcze będziesz miał możliwość poznać moje sprawdzone techniki i propozycje konkretnych działań – nie będziesz musiał samotnie błądzić po scrumowym labiryncie, teraz przejdziemy przez niego razem.

Sprzedaż kursu rusza w dniach 16-22 październik. A 23 października spotkamy się na pierwszej lekcji 🙂

Ale to nie wszystko…

Bo tydzień wcześniej udostępnię bezpłatny mini kurs wideo. Będziesz go mógł obejrzeć od 9 do 15 października – bez żadnych opłat! Przygotowałem dla Ciebie serię 3 darmowych filmików, które pomogą Ci rozprawić się z 3 typowymi problemami, dotyczącymi planowania sprintów w Scrumie. Serię tę udostępniam bardzo rzadko (będzie to dopiero drugi raz) i wiem, że poprzednim razem nie wszyscy zdążyli z niej skorzystać. Lekcje wideo będą dostępne tylko przez 7 dni, dlatego już teraz warto zaznaczyć sobie ten tydzień w kalendarzu 😉

Za pierwszym razem w bezpłatnym mini kursie wzięło udział prawie 300 osób, a filmiki miały ponad 1500 wyświetleń.

Podczas tej darmowej serii biorę na tapetę 3 scrumowe bolączki i rozprawiam się z każdą z nich po kolei. Na początek przedstawiam 2 różne podejścia do planowania sprintu oraz podpowiadam, które z nich wybrać, żeby zaplanować go naprawdę dobrze.

Następnie dowiesz się jakie są główne powody, dla których zespoły nie dostarczają wszystkiego, co sobie zaplanowały w sprincie. Nie mam jednak zamiaru pozostawiać Cię z tą wiedzą samopas 🙂 Podzielę się z Tobą moimi sposobami na to, jak można sobie z tym poradzić.

W 3. wideo mówię o tym, co zrobić, żeby planowanie Sprintu nie trwało zbyt długo. Jak wynika z moich obserwacji, to zdecydowanie jest największa bolączka większości początkujących zespołów scrumowych. Dlatego podpowiem kilka prostych strategii.

W bezpłatnym mini kursie wideo starałem się przekazać maksimum praktycznych informacji. Temat jest szeroki, ale na szczęście udało mi się go bardziej szczegółowo omówić w odrębnych lekcjach, które znajdziesz w kursie „Scrum Assistance”. Formuła osobnego kursu pozwoliła mi skupić się także na wielu innych zagadnieniach, z którymi boryka się większość zespołów scrumowych.

Zapisy na bezpłatny mini kurs wideo będą możliwe od 9 października. O szczegółach na pewno dam znać na blogu i we wszystkich kanałach, którymi możesz mnie śledzić. Stay tuned! 😉

Scrum Assistance – rusza kolejna edycja

Podsumowując – 16 października zakup kursu „Scrum Assistance” będzie ponownie możliwy. Dlatego jeśli borykasz się z jakimś problemem w którymkolwiek z obszarów Scruma, rozwiązanie swoich bolączek możesz znaleźć w kursie „Scrum Assistance” lub możesz po prostu zapytać mnie bezpośrednio o radę (opcja bezpośrednich konsultacji dostępna w pakiecie VIP).

Sprzedaż kursu „Scrum Assistance” będzie dostępna tylko przez 7 dni – od 16 do 22 października. Wiem, że jest to krótki okres czasu, dlatego daję znać wcześniej, żebyś miał możliwość zaplanowania swojego udziału w kursie. Wiem, że niektóre firmy mają dłuższy proces decyzyjny, jeśli chodzi o udział pracowników w szkoleniach czy kursach. Dlatego dobrze mieć taką informację z dużym wyprzedzeniem 🙂

Wszystkie szczegóły dotyczące kursu, znajdziesz na stronie scrumassistance.pl. Stworzyłem osobną stronę po to, żebyś w jednym miejscu mógł znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. O czym jest ten kurs? Dla kogo jest ten kurs? Dla kogo ten kurs NIE jest? Z czego składa się ten kurs? Jak wygląda kurs od środka? Co wyróżnia ten kurs? Jakie są moje motywatory? Ile kosztuje ten kurs? Te wszystkie informacje znajdziesz na stronie scrumassistance.pl.

Do zobaczenia na małym ekranie 🙂